Първият и единствен МЛМ форум в България се продава! Изпращайте своите оферти на zaekyt7@gmail.com

MAYBE PARFUM BULGARIA

Всички компании от мрежовия маркетинг, които не са включени отгоре. Ако се съберат много фенове на някоя от тях, ще и направим раздел :)

MAYBE PARFUM BULGARIA

Мнениеот zornica81 » Пет Яну 21, 2011 7:11 pm

Днес MAYBE PARFUM http://maybe-parfum.eu/!int/е една от най-бързо развиващите се световни козметични компании, продава висококачествени естествени продукти посредством независими консултанти, начин различен от традиционните канали на продажби. Въпреки бързото си разрастване компанията не изневерява на своята оригинална бизнес концепция –качествени продукти с високо съдържание на натурални съставки"MaYbe Parfum”: ултимативната , уникална парфюмерийна мрежа на новото поколение ,продукти продавани от приятел на приятел!!!
Нашите продукти са произведени в концерна „Дром”-Германия http://www.drom.com/exec/drom/en_EN/bro ... 4798F.html , заемащ 80% от световното производство на парфюми, парфюмни композиции и аромати. Днес „Дром” има в асортимента си от над 2000 ароматa! Централната e в Baierbrun (Германия), близо до Мюнхен. ”Дром” има 100 годишна история. Сега групата има представителства в САЩ, Австралия, Япония, Франция, Великобритания, Италия, Бенелюкс и Близкия изток. Философията на концерна "Дром"е проста - "Направи света по-красив!" Той е един от най-напредналите в своята област. Притежава сертификат за Качество DIN ISO 900-2000, а през 2003 г. влезе в престижният списък на "100 най-иновативни компании в света."
MaYbe Parfum обединява всички парфюмни къщи в голямото си семейство . Това е огоромно предимство съобразно разнообразие, начин на пазаруване и време. Може да сте единствено наш представител-потребител, за да закупувате Парфюми на ниски цени. Друга възможност е да придобиете или усъвършенствате Вашите лидерски качества ставайки активно работещ представител, сформирайки собствен бизнес с марката MaYbe Parfum . Семейството на MaYbe Parfum се стреми да инвестира и стимулира чрез обучение всички сегашни и бъдещи приятели и съмишленици. Нашата цел е вече обучените Лидери да предадат своите знания, умения и помощ на други последователи. Успехът ви идва чрез сътрудничество, а не чрез конкуренция. Получавате голямо морално удовлетворение като помагате на хората да постигнат финансова свобода
Почувствайте се наистина ценени и уважавани личности. Ще ви дадем внимание, обучение и предложения за успехите Ви.
Скъпи приятели с удоволствие Ви очакваме в ефирният свят на ароматите.
http://maybeparfumbg.ovo.bg/
Прикачени файлове
maybe_picture5.jpg
maybe_picture5.jpg (66.33 KiB) Прегледано 12494 пъти
zornica81

Re: MAYBE PARFUM BULGARIA

Мнениеот Galina Pavlova » Сря Яну 26, 2011 10:14 pm

Клиентите ,които купиха от тези парфюми,купиха също и за свойте близки защото се убедиха в марка MAYBE PARFUM!!!
Galina Pavlova

Мнениеот Hristo Nikolov » Вто Фев 15, 2011 10:00 pm

Бихте ли сменили вашия парфюм, когато ще получите за него € 300 месечно? Имате ли хъс за успешна кариера? Не излизате от къщи без парфюм?Постоянно Ви заговарят за новия Ви парфюм?Казвате ли вече на приятелите си, че сте се превърнали в маниак на тема парфюми? Слагате ли си понякога нов парфюм като си лягате, за да заитригувате любимия ?
Ако отговорът е „Да”, то тогава става въпрос за “MaYbe Parfum”: ултимативната , уникална парфюмерийна мрежа на новото поколение.
Всеки, който иска да закупи любимия си аромат на промоционална цена, да си докарва добри допълнителни доходи от дистрибуция на маркови парфюми или просто иска да помага на хората с избора им на парфюм е добре дошъл в “MaYbe Parfum”. Печели ли сте някога добри пари, при това благодарение само на Вашата лична препоръка?

От 100 различни/до момента / маркови аромати, клиентът може да избере любимия си парфюм и получава чист Eau де Parfum от най - високо качество .Напълнени в стилни дизайнерски флакони, опаковани прецизно, парфюмите “MaYbe ” сами се налагат на пазара. При цената на продуктите фирмата вади поредния си коз от ръкава: за висококачествен 50 милилитров парфюм, клиентът плаща крайна цена от 35 лв.. Главната централа на компанията в Берлин вече планира следващите си иновации/нововъведения/ : Така ценителите на благоуханието могат да се радват за в бъдеще на своите любими аромати под формата на нови продукти като афтършейф, душ-гелове и други, естествено на познатите Ви вече ниски цени.

Стартиралата на 10.01.2009 дейност на компанията “MaYbe Parfum World GmbH” вече доказва успеха си с присъединилите се към момента повече от 8000сътрудници, филиали в 24 страни а 16 нови филиала вече са в процес на подготовка.

Но какво се крие зад “MaYbe Parfum”? Честно предприятие с компетентно управление и дългогодишен опит със семпли, гениални продукти; честни, модерни,доходоносни възможности да изградиш собствена кариера и благонадеждна структура, която допринася за превръщането на служителите в мотивирани, успели дистрибутори. Независимо дали така си набавяте допълнителни доходи или градите основната си кариера тук в “MaYbe ” вие печелите. Всичко е възможно с “MaYbe Parfum”! Опитайте – Безплатно е !
Ако имате желание да научите повече за нашата компания, каним Ви да посетите страницата ни на www.magcosmetics.com. Потопете се в света на ароматите и се оставете да Ви омагьосат. Открийте сами магията, криеща се в “MaYbe Parfum”!
Hristo Nikolov

Мнениеот juji_es » Сря Фев 16, 2011 4:28 pm

Кое ме убеди да започна да се занимавам с парфюмите на Maybe Parfum.

Моята спонсорка беше човекът, който ме запали за това. Държанието, начина на говорене, вътрешната убеденост за качеството на продуктите, позитивизмът и ентусиазмът-това само малка част от нейните качества. За мен това бяха ключовите фактори, за да стана част от екипа на Maybe Parfum. Тя успя да достигне до мен и да ми даде увереност за успех.
Не съм се почуствала притисната, тя не настояваше, а просто ме запозна с продуктите и маркетинговият план. Хареса ми това, че не си губя постигнатият процент в началото на всеки месец, а просто продължавам. Благодарение на нея сега съм на 6%. Помогна ми да организираме парти, където бях поканила мои близки и познати и всеки доведе поне по още един! За един месец имам регистрирани около 35 човека и нека кажа, че повечето са с поръчки, макар това да не е задължително при регистрация. Радвам се, че съм част от компанията на Maybe Parfum и от екипа на моята спонсорка. Доверих се на нея и на продуктите. За мен това е не само начало на бизнес, но и на едно наистина много топло приятелство! Благодаря й за това!
Прикачени файлове
162691_181352575208651_141105959233313_669964_8058641_n.jpg
162691_181352575208651_141105959233313_669964_8058641_n.jpg (28.01 KiB) Прегледано 12405 пъти
juji_es

Мнениеот juji_es » Сря Фев 16, 2011 4:29 pm

Кое ме убеди да започна да се занимавам с парфюмите на Maybe Parfum.

Моята спонсорка беше човекът, който ме запали за това. Държанието, начина на говорене, вътрешната убеденост за качеството на продуктите, позитивизмът и ентусиазмът-това само малка част от нейните качества. За мен това бяха ключовите фактори, за да стана част от екипа на Maybe Parfum. Тя успя да достигне до мен и да ми даде увереност за успех.
Не съм се почуствала притисната, тя не настояваше, а просто ме запозна с продуктите и маркетинговият план. Хареса ми това, че не си губя постигнатият процент в началото на всеки месец, а просто продължавам. Благодарение на нея сега съм на 6%. Помогна ми да организираме парти, където бях поканила мои близки и познати и всеки доведе поне по още един! За един месец имам регистрирани около 35 човека и нека кажа, че повечето са с поръчки, макар това да не е задължително при регистрация. Радвам се, че съм част от компанията на Maybe Parfum и от екипа на моята спонсорка. Доверих се на нея и на продуктите. За мен това е не само начало на бизнес, но и на едно наистина много топло приятелство! Благодаря й за това!
Прикачени файлове
162720_181351671875408_141105959233313_669957_7541233_n.jpg
162720_181351671875408_141105959233313_669957_7541233_n.jpg (62.26 KiB) Прегледано 12405 пъти
juji_es

Мнениеот Miroslava » Сря Фев 16, 2011 10:49 pm

Защо добрият екип и добрият спонсор са толкова важни?
Спонсорите в MAYBE PARFUM са винаги на разположение на своите хора. Работното време на компанията е 24 часа и те подкрепят всички, които искат да се развиват професионално в нея. Моя спонсор активно ми помага от първия ден за изграждането на МОЯТА кариера и МИ показва колко лесно може да увелича домакинския си бюджет или да превърна това начинание в основна професия и да постигна успехи като самостоятелен търговец. Спонсора ми не упражнява натиск върху МЕН, а просто насърчава амбицията ми да се развивам и автоматично с това да постигна успехи. За първи път в MAYBE ми показаха как се прави МЛМ защото вече СПОНСОРИТЕ са го преживяли. Затова внимателно си избирайте спонсор и екип с които да работите и тогава ще Ви бъде много по- лесно. Ние сме чудесен екип, съставен от добри и отзивчиви хора, които взаимно си помагат. Това ни обуславя като спонсори и силен екип: Приемаме задълженията си лично, компетентни сме. И всичко това - гратис.
Моята работа с MAYBE PARFUM започна през септември 2010г.,точно тогава в моя магазин влезе моя спонсор .Аз съм човек ,който не бяга от нови предизвикателства,обичам да постигам успех-не трябваше далго да ме убеждава.Прекрасни аромати,красиви флакони и много достъпна цена-продажбата на такива продукти е наистина лесна.За кратко време успях да изградя екип.С УСТРЕМА И ИСКРАТА НА СПОНСОРИТЕ ЛУМНА ОГЪН!!!
Miroslava

Мнениеот Galina Pavlova » Сря Фев 16, 2011 11:13 pm

Благодаря за топлите думи .Наистина искрата запалила огъня за нас е MAYBE PARFUM .Но как да не е след като всички разбрахме.....Защо да копуваме от скъпи магазини маркови парфюми , след като можем да ги имаме в СТИЛ ,,MAYBE''....
Отговорът на този въпрос е в растежа на компанията през последните три месеца.Появата на компанията на пазара наистина е е в състояние да предизвика съществена промяна в градския начин на живот,тъй като предлага да достави в тази финансова криза на всеки от вас парфюм заедно с малки подаръчета ...за висококачествен 50 милилитров парфюм, клиентът плаща крайна цена напълно разумна.Всички ние знаем възможностите ,които ни дава MAYBE PARFUM.Не ни остава нищо друго освен да си пожелаем успех.Помнете вашия успех зависи от самите вас!!!
Galina Pavlova

Мнениеот Galina Pavlova » Сря Фев 16, 2011 11:17 pm

Galina Pavlova

Мнениеот Eli » Нед Фев 20, 2011 12:26 pm

Аз съм очарована от MAYBE PARFUM , като цяло. Работила съм и в други МЛМ Компании, но тук всичко е по-различно, по-топло и по-уютно. Сега работя със огромно желание и съм удовлетворена. Имаме прекрасни спонсори , не искам да правя реклама, но това е истината. Чувствам се член на едно прекрасно ароматно семейство. Макар ,че се свързах с тях без да ги познавам бях приета като равностоен член и получавам от тях винаги съвети и напътствия. Никой не ме накара да си закупя предварително каквото и да е . Не ми поискаха такси, пари за стартови пакети( макар,че аз знаех ,че ако искам да работя когато имам възможност ще си купя мострите на парфюмите).
Купих си мостри, парфюм, очаровах се от аромата. Дотогава купувах само скъпи парфюми. Но вече намерих своята марка. Въпросът с качесвото за мен е решен , а цената ме удовлетворява напълно. Купих на мъжа ми и започнах да правя подаръци, когато имаше повод залагах на MAYBE.Всички бяха доволни. Предлагам на приятели , познати, всеки който закупи парфюм ми става редовен клиент . Нямам оплакване и рекламация от клиентите.
Започнах да си създавам екип , регистрирам представители и виждам,че те също са много доволни. Всеки , който желае да ползва качествен аромат на нормална цена и иска да работи с нас е добре дошъл. MAYBE ще Ви предложи много весели емоции и възможност да увеличите доходите си.
Eli

MAYBE PARFUM BULGARIA

Мнениеот Nick » Сря Май 04, 2011 6:09 am

Има ли такса за регистрация във тази фирма.
Nick

Следваща

Назад към Други компании

• { RELATED_TOPICS }
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение