Първият и единствен МЛМ форум в България се продава! Изпращайте своите оферти на zaekyt7@gmail.com

Купувам МЛМ сайтове

Всички общи теми за мрежов маркетинг, които не са намерили място по другите форуми.

Купувам МЛМ сайтове

Мнениеот admin » Нед Мар 20, 2011 11:02 pm

Понеже МЛМ дейностите на екипа ми в Интернет стават все по-обширни, реших при възможност да започна да изкупувам МЛМ сайтове.

Ако имате сайт за МЛМ и вече не ви трябва, без значение за коя компания, може да ми пишете на zaekyt@gmail.com, заедно с цена, за която бихте го продали.
В България стартира нова MLM компания, бъдете на линия за появата на Free MLM!
admin
Site Admin

Re: Купувам МЛМ сайтове

Мнениеот hermione » Пет Окт 28, 2011 3:04 pm

Хм, много интересен подход си поел, за да се справиш със ситуацията. Аз като че ли не се сещам за някой друг до сега, който да е изкупувал МЛМ сайтове с подобна цел.
Може би твоят подход е правилен, но до толкова, до колкото ти си новак в областта и не би могъл да се позовеш или да сравниш с някакъв предишен или друг подобен опит.
Не знам до колко МЛМ и Интернета са съвместими - аз до сега съм си рабоила само в класическите компании, които са и най-разпространените. До сега не ми се е налагало да използвам каквито и да е било МЛМ сайтове и честно казано не съм много сигурна дали мога да си го представя въобще. До колкото разбирам ти ще имаш платформа за онлайн регистрация, следене на оборот и т.н. То това всъщнолст го има и в повечето МЛМ сайтове. А явно ти ще се опиташ да вградиш целият бизнес в Интернет?
Е, аз ти желая успех с изкупуването на МЛМ сайтове, ще се услушвам за нещо, въпреки че това ми се струва много амбициозна задача - не съм много сигурна дали българският потребител е узрял за подобни неща.
hermione

Re: Купувам МЛМ сайтове

Мнениеот deni_da » Сря Ное 02, 2011 1:17 pm

Препоръчвам ти да прочетеш книжката на Ранди Гейдж "Как да направим машина за пари на много нива". В нея Ранди прави подробен паралел между интернет бизнеса и МЛМ... и ще се изненадаш колко изключителни неща могат да се случат в следствие на симбиозата им.
Калин го доказва на практика;)
deni_da

Назад към Общ МЛМ форум

• { RELATED_TOPICS }
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение