Първият и единствен МЛМ форум в България се продава! Изпращайте своите оферти на zaekyt7@gmail.com

Това е проблема на всеки мрежовик... !

Всички общи теми за мрежов маркетинг, които не са намерили място по другите форуми.

Това е проблема на всеки мрежовик... !

Мнениеот Ranger07 » Чет Юни 21, 2012 7:56 pm

Здравейте,

Мрежовия маркетинг е много обширна тема, за която няма да говоря сега. Но бизнесът става все по атрактивен и това се диктува от икономическата ситуация в световен мащаб.
Аз се запознах и започнах да развивам този бизнес още през 1991 година в Канада. От тогава до сега съм бил успешен в четири НМ бизнеса /първия беше AMWAY/ и сега съм в последния, който не мисля да изоставям и нямам причина за това. Не ме питайте кой е той, защото не би следвало да го казвам, тъй като вече съм със статута на Network Marketing Coach. Но, може би ще разкрия НМ бизнеса, който /за моя изненада/, превключи моя бизнес на турбо режим !...

Нека да не звучи нескромно, но факт е че преди около 4 месеца самия Майк Дилард /Mike Dillard/ ми предложи сътрудничество с него и неговата уникална обучителна система Magneting Sponsoring. Познайте да ли се съгласих? Естествено че да!
Като сътрудник на Майк, аз мога да предложа неговите уникални разкрития за онези тайни на мрежовия маркетинг, които могат да направят богат един мрежовик, независимо какъв мрежов маркетинг развива той. Това са 7 free videos и те показват как от преследващ /хора за твоя НМ бизнес/, можеш да се превърнеш в преследван...
Естествено, тази система е само за сериозни мрежовици.
И така, вие решавате:
http://Ranger07.magneticsponsoringonline.com

На разположение съм за всякакви въпроси.

Ranger
Ranger07

Re: Това е проблема на всеки мрежовик... !

Мнениеот alex_bgc » Чет Окт 18, 2012 2:08 pm

Опитах да се регистрирам, но отговора е "Mailing List Not Active" :?
alex_bgc

Назад към Общ МЛМ форум