Първият и единствен МЛМ форум в България се продава! Изпращайте своите оферти на zaekyt7@gmail.com

Регистрирайте се като дистрибутори към NWA!

Една нова компания в мрежовия маркетинг, която звучи доста добре. В България от 1 декември.

Регистрирайте се като дистрибутори към NWA!

Мнениеот deni_da » Сря Окт 13, 2010 6:27 pm

Здравейте отново!

След известно отсъствие от форума, отново съм на линия и то със страхотна новина.
Декември 2010 NWA (Network World Alliance) открива пазара си в България!
Имате уникалната възможност да бъдете сред първите дистрибутори в страната ни (а и не само, защото нашия екип няма да се ограничи само с локалния пазар :D ).
NWA е революция в правенето на мрежов маркетинг! Изключително съм щастлива, че вече може да се използват новите технологии за развитието и разширението на потребителката ни мрежа. NWA e проект на Хелмут Спикер - основал и LR - и е съставена от 12 млм компании.
Предлага широка гама от качествени и изгодни продукти във всички сфери.
Екипът ни е съставен предимно от специалисти, които разбираме най-вече от това как се прави бизнес в Интернет и силно вярваме в успеха си с NWA.

За първи път няма изисквание за правене на срещи, за директни продажби, презентации и т.н.
Може да печелите, дори ако не сте си купили нищо.
Таксата за включване/регистриране е 9,90 евро. Срещу нея получавате каталозите на компанията, 30-60% отстъпка от цените на продуктите и достъп до електронната им система, откъдето закупувате като от електронен магазин стоките, които желаете или които поръчвате за своите клиенти.

За повече информация, моля посетете този сайт, който съм се постарала да е максимално информативен: http://www.nwadistributor.com/ (дано да ви се отвори, че е толкова "пресен", че още не са му се рефрешнали dns-ите, а ако не се отвори - проверете пак след няколко часа).

На разпложение съм да отговоря на въпросите и коментарите ви. Освен това, ако се регистрирате към нашия екип, ще получите като подарък от нас безплатен 100% оптимизиран сайт и обучение, така че да започнете да набирате сътрудници веднага!
Не се колебайте - регистрирайте се. Не си пропускайте шанса!
deni_da

Re: Регистрирайте се като дистрибутори към NWA!

Мнениеот admin » Сря Окт 13, 2010 6:31 pm

Аз също проучих всичко в Интернет за Network World Alliance, както и колегата ми (който е журналист и бързо надушва измамите). Според двама ни нещата с NWA са перспективни, особено за Интернет развитие.
В България стартира нова MLM компания, бъдете на линия за появата на Free MLM!
admin
Site Admin

Мнениеот deni_da » Вто Окт 19, 2010 6:38 pm

Здравейте бъдещи дистрибутори на NWA България,

Имам чудесна новина - от вчера е ясна датата за официалното откриване на българския пазар за NWA (тези, които са посетили вече сайта на моята мрежа www.nwadistributor.com знаят): Стартът на NWA България ще е на 01.12.2010г.

Няма време за губене! Регистрирайте се, за да започнем голяма и ефективна рекламна и ПР кампания!!!
Повече информация търсете в сайта!!!
Чакаме ви;)
deni_da

Мнениеот deni_da » Вто Окт 19, 2010 6:49 pm

Здравейте бъдещи дистрибутори на NWA България,

Имам чудесна новина - от вчера е ясна датата за официалното откриване на българския пазар за NWA (тези, които са посетили вече сайта на моята мрежа http://www.nwadistributor.com знаят): Стартът на NWA България ще е на 01.12.2010г.

Няма време за губене! Регистрирайте се към NWA, за да започнем голяма и ефективна рекламна и ПР кампания!!!
Повече информация търсете в сайта!!!
Чакаме ви;)

Още нещо - благодаря на hubavden.com, който е класифицирал стартирането на NWA в България като ТОП ХУБАВА НОВИНА. Чудесни сте - ще се радваме да се присъедините към нас;)
deni_da

Мнениеот bizneszavseki » Нед Окт 31, 2010 7:43 pm

А как правите регистрациите, като не е открита България? Чрез друга държава? Или предрегистрация?
bizneszavseki

Мнениеот Mack » Пон Ное 01, 2010 9:41 pm

Според Робърт Киосаки има две причини, които може да ви подтикнат да се присъедините към бизнес базиран на мрежов маркетинг - 1. За да помогнете на самите себеси и 2. За да помогнете на други хора да забогатеят. Необходимо е да преследвате и двете цели, а не само една от тях, ако искате да постигнете успех в областта на мрежовия маркетинг. Хубавото на мулти-левъл маркетинг е, че вие не бихте могли да направите много пари, без да помогнете и на други хора да развият своят бизнес и реализират сериозни продажби.
Този дух на взаимна подкрепа основана на общи интереси помага на NWA да се развивe така бурно и с такъв завиден успех. Именно затова, сайтове като http://www.nwajoin.com и http://www.nwadistributor.com имат за цел да използват своето ноухау в онлайн търговията, за да помогнат на своите сътрудници да забогатеят. Затова не се колебайте да се регистрирате в някой от тях. ;)
Mack

Мнениеот deni_da » Вто Ное 02, 2010 10:45 am

Към bizneszavseki:
Извинявам се за закъснението на отговора ми, но напоследък подготовката е толкова трескава, че не ни остава почти никакво време.
Към момента по-скоро събираме данните, които да въведем в системата на NWA в момента, в който вече има официално представителство.
Можем да направим и регистрацията Ви в държава, където вече има представителство. Не е никакъв проблем.

Наистина към момента по-скоро се подготвяме за официалния старт - организираме екипите си, изработваме сайтовете на сътрудниците ни, оптимизираме ги.

Виждам, че представяте Мандура - т.е. вие сте наясно с очакването пазарът да се отвори;)

Надявам се, че ще се включите към нашия екип.
Поздрави и хубав ден от NWAdistributor.com
deni_da

Мнениеот deni_da » Чет Ное 04, 2010 11:04 am

Нека да представя и нашите партньори от Русе - http://bg.nwadistributor.com/
Страхотен екип, силно мотивиран и подкрепящ новите сътрудници.
Съвсем скоро ще публикувам и още много такива сайтове.
Щастлива съм, ще екипът ни нараства:)

Усмихнат ден на всички!
deni_da

Мнениеот vipstart » Пет Ное 05, 2010 9:16 pm

vipstart

Мнениеот nwapetya » Пет Ное 26, 2010 11:44 am

Компанията наистина е уникална. Възможността всеки един от нас да пазарува от виртуален мол и да му плащат за това също.
Искам да добавя още единк линк с информация за компанията:
http://www.groupnwabulgariainfo.weebly.com

:roll:
nwapetya

Следваща

Назад към NWA (Network World Alliance)

• { RELATED_TOPICS }
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение