Първият и единствен МЛМ форум в България се продава! Изпращайте своите оферти на zaekyt7@gmail.com

Organo Gold (Coffee)

Всички компании от мрежовия маркетинг, които не са включени отгоре. Ако се съберат много фенове на някоя от тях, ще и направим раздел :)

Re: Organo Gold (Coffee)

Мнениеот stell_s1 » Сря Окт 17, 2012 10:53 am

Здравейте,

Реших да дам малко актуална информация относно развитието на екипа на Георги Байловски към днешна дата. Изминаха няколко седмици и за краткото време се случиха няколко добри и други много добри събития. :D

Офисът в гр.София вече е открит за срещи и такива протичат почти ежедневно. Интересът към организацията расте и вече привлeчe вниманието на няколко лидера с опит в МЛМ компании. Ръстът на нови членове е все още плавен, няма паника, няма надпревара,..но все повече хора започват да питат за стъпките, които предприемаме или вече правим.

От последната среща на 16.10.2012г. с гръцките лидери получихме любопитна информация, предадена ни индиректно от единия от диамантите (в момента са 2). Разбира се, няма да споделяме неща от кухнята във форума на този етап, но определено се случват любопитни неща.

Фиксирахме срещи всеки четвъртък с лидерите от Гърция. На срещите ще бъдат канени както наши настоящи лидери, така и нови кадри които обмислят идеята да създадат бизнес с Органо Голд и екипа на Георги Байловски.

Ако имате въпроси може да се свържете с нас на посочените координати.

Поздрави,

Стефан
Независим дистрибутор
Органо Голд България
тел. +359 882 741 314
емайл: stell_s1@yahoo.com
stell_s1

Мнениеот Georgi.Baylovski » Чет Окт 18, 2012 10:58 am

Здравейте на всички.

На 25.10.2012 ще се проведе семинар с лектор Димитрис Гакис (Първият гръцки Диамант ) в BEST WESTERN CITY HOTEL :

http://www.sofiacityhotel.com/bg/address.html

Всеки който има желание да научи повече за компанията и възможността, която предлага е добре дошъл в 19: 30 ч. като мой гост.

Както разбрахте от колегата, първият офис на ORGANO GOLD в България отвори врати.
Може да ни намерите на адрес: София 1111, Ул Модест Мусоргски 9, (на 2 мин от Орлов Мост)
Последна промяна Georgi.Baylovski на Съб Ное 08, 2014 3:07 pm, променена общо 1 път
Georgi.Baylovski

Мнениеот stell_s1 » Сря Ное 07, 2012 5:59 pm

Органо Голд България в Горна Оряховица и Велико Търново!

Органо Голд България и Екипа на Георги Байловски ще проведе Презентационна среща в гр. Горна Оряховица и гр. Велико Търново в Събота на 10 Ноември 2012г.

Ако желаете да се запознаете с компанията и екипа може да заповядате.

За повече информация:

Стефан
Органо Голд
Независим Дистрибутор
тел. +359 882 741 314
ел.поща: stell_s1@yahoo.com
stell_s1

Мнениеот Georgi.Baylovski » Чет Ное 08, 2012 7:41 pm

Както каза колегата Стефан в Събота сме в Горна Оряховица и Велико Търново.
Поради големият интерес към компанията ще помоля всички желаещи да се запознаят с компанията и с продуктите й, и най- вече с това как ВИ плаща, да се свържат с нас до петък включително, за до може да Ви включим в графикът ни.

За Варна, Русе и Добрич също се правят ежеседмични представяния, така че ако решите да се запознаете с компания от ТОП-а сред всички МЛМ свържете се с нас за да ви информираме кога и къде може да се срещнем за да ви запознаем.
Последна промяна Georgi.Baylovski на Съб Ное 08, 2014 3:08 pm, променена общо 1 път
Georgi.Baylovski

Мнениеот Georgi.Baylovski » Съб Ное 24, 2012 9:27 am

Здравейте,
Компанията продължава да набира скорост и по последни данни компанията ще стартира официално до края на годината.

Партниорската организация на Organo Gold става все по- голяма и за партньорите, които биха искали да се запознаят с бизнес възможността за София, Пловдив, Варна, Бургас, Стара Загора, Русе, Силистра, Горна Оряховица, Велико Търново, свържете се с нас и нашите партньори в тези градове ще ви запознаят. За останалите градове свържете се с нас и ще организираме представяне след предварителна уговорка.

Вече имаме сайт с много информация, от който може да научите много за компанията, продуктите и специалната съставка в него.

Представяния се правят ежедневно в офиса ни, чиито координати може да намерите на нашият сайт.
Всяка сряда има отворени презентации, като молим предварително да ни казвате на e-mail или с телефонно обаждане броят на хората, които ще доведете.
Последна промяна Georgi.Baylovski на Съб Ное 08, 2014 3:08 pm, променена общо 1 път
Georgi.Baylovski

Мнениеот Georgi.Baylovski » Съб Дек 15, 2012 8:38 pm

Здравейте приятели,
Ще се проведе открит семинар на Organo Gold с лектор Соня Табутова (Главен Спонсор на Organo Gold за България)
Кога : Вторник, 18 Дек. 2012 от 18:30
Къде : ул. "Modest Musorgski" 9, София
Описание : Семинара ще се проведе в 18: 30 ч. в офиса на Органо Голд България.
За повече информация: 0886 562 675, Г. Байловски
Georgi.Baylovski

Мнениеот stell_s1 » Вто Яну 01, 2013 6:33 pm

Екипът на Органо Голд България, Ви пожелава Честита Нова Година! Надявам се да бъде успешна за всички вас.

Стефан
Органо Голд
Независим Дистрибутор
тел. +359 882 741 314
ел.поща: stell_s1@yahoo.com
stell_s1

Мнениеот k_viktoriya » Нед Яну 06, 2013 4:49 pm

Отскоро разучавам МЛМ компании в България и търсех някоя, която не само скоро да е навлязла, но и да предлага полезен продукт за периодична употреба. По принцип идеята ми да се включа в мрежовия маркетинг тръгна от една презентация на SCI преди 2 седмици, но нещо там не можаха да ме убедят да се включа - за мен лично всяка компания, която продава едно (карти за намаление), а печели от друго (привличане на бизнес партньори) има дългосрочен проблем, дори и един ден да стъпи само върху приходите от основния си продукт. Както и да е, за SCI си има друга тема.

Ентусиазирах се за Organo Gold, защото засега покрива ключовите ми изисквания и се надявам скоро да се запозная по-подробно с бизнес плановете и схемата за възнаграждения. Прегледах PDF презентацията от по-преден пост, но, честно казано, нищичко не разбрах. Имам се за интелигентен човек, при това с бакалавърско Маркетинг образование от чужд университет и над 5-годишен практически опит, но "разясненията" в този файл мен лично само ме объркаха и мисля, че към момента работят във вреда на фирмата - бих препоръчала да се опрости и напише наново, защото е възможно човек да се откаже въобще да пита за бизнес възможностите само защото не разбира написаното там (лична препоръка, моля никой да не се засяга).

Надявам се скоро да се срещна с представител на Organo Gold и да разбера повече информация.
k_viktoriya

Мнениеот Angel » Пон Яну 07, 2013 9:10 am

Здравейте Виктория,
Моля, свържете се с мен на скайп angelorgano.
Поздрави!
Angel

Мнениеот julia » Съб Яну 12, 2013 1:01 pm

Здравейте,
В Русе се проведоха 2 презентации на кафето. Относно него - страхотно е. Запалихме се няколко човека и се регистрирахме. Оказва се, че тук в града ни, нещо кафето не тръгва. Или може би аз нямам нужните похвати да привека желаещи за изграждането на мрежата. Русенци се "напечелиха" от Ейвън, Орифлейм, Цептер, Рейнбоу и гледат недоверчиво. Кафе, и както уж го пием всеки ден, така се оказва скъпо за джоба на моите съграждани. У ударих абсолютно на камък. Та реших тук да обявя, че си продавам стартовия пакет. Ще бъда благодарна, ако някой прояви интерес и реши да ми го изкупи. Желая успех на всички, които са решили да се занимават и да печелят от тази дейност! Успех!
julia

ПредишнаСледваща

Назад към Други компании

• { RELATED_TOPICS }
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение