Първият и единствен МЛМ форум в България се продава! Изпращайте своите оферти на zaekyt7@gmail.com

Organo Gold (Coffee)

Всички компании от мрежовия маркетинг, които не са включени отгоре. Ако се съберат много фенове на някоя от тях, ще и направим раздел :)

Organo Gold (Coffee)

Мнениеот admin » Съб Мар 31, 2012 11:22 pm

Днес бях на среща с гръцки лидери на голямата световна компания Organo Gold (http://www.organogold.com/), която с голяма вероятност ще влезе в България след няколко месеца. Гърците искат да влязат в България предварително и търсят български лидер(и), които да поемат нещата тук. Личното ми впечатление за тях е, че са откровени и много готини хора. Търсят се хора с опит в MLM. Системата е бинарна с много бърз разтеж и подозирам, че първите ще пожънат много голям успех (макар че разбира се ще трябва и да поработят здраво).

Ако имате опит в MLM и искате да направите голям скок нагоре, пишете ми лично съобщение (или на zaekyt@gmail.com) с ваш контакт (email, скайп или най-добре и двете) и 1-2 реда информация какво сте правили досега в сферата на MLM. Може да е на български, гърците си имат преводач. Аз ще им го препратя и те ако го харесат, ще се свържат с вас.

Аз няма да участвам в Organo Gold по ред причини, най-вече липса на време и готини клиенти с кафе, които не искам да разочаровам.

За по-опитните от вас обаче това е страхотен шанс. Не го пропускайте :)
В България стартира нова MLM компания, бъдете на линия за появата на Free MLM!
admin
Site Admin

Re: Organo Gold (Coffee)

Мнениеот admin » Съб Мар 31, 2012 11:29 pm

Намерих и една хубава презентация за компанията :)

http://www.organogold.bg/ORGANOGOLD_presentation_bg.pdf
В България стартира нова MLM компания, бъдете на линия за появата на Free MLM!
admin
Site Admin

Мнениеот Georgi.Baylovski » Чет Юни 14, 2012 8:05 pm

Здравейте на всички,
казвам се Георги Байловски и съм един от първите представители на Organo Gold за България.
Благодаря на администратора за хубавите думи.
Organo Gold е динамично развиваща се международна компания за кафе, която ви предлага възможност за бърз и прогресиращ бизнес, възможност за кариера, личностно развитие и финансова независимост.
Ние предлагаме едни изключителни продукти, който съчетават в себе си две огромни индустрии- здравето и кафето.
Компанията в последните 2 години е на върха сред всички МЛМ компании по класация в USA и има общ оборот от над един милиард долара.Компанията има иновационна платежна система, която работи само и единствено за това да ви направи богати.
Сега е точното време и точният момент да се включите, защото компанията сега навлиза, както в Европа, така и в България и ние ще бъдем сред първите, които ще разпространяват уникалните продукти на компанията.
Georgi.Baylovski

Мнениеот Georgi.Baylovski » Пет Юни 22, 2012 7:33 am

До края на септември се очаква да се открие нашият офис в София, в който всеки член от нашата организация ще може да прави своите презентации. Всеки член ще бъде обучен напълно безплатно от своята линия от спонсори, ще бъде и напътстван и ще му се помага да развива своят бизнес и организация.
Всеки желаещ да стане дистрибутор на Organo Gold е добре дошъл и ще се радваме да се включи в нашата организация.
Последна промяна Georgi.Baylovski на Съб Ное 08, 2014 3:09 pm, променена общо 1 път
Georgi.Baylovski

Мнениеот milio69 » Пет Юни 29, 2012 7:44 am

В момента съм в Мадрид от 20 дена съм регистриран дистрибутор на ORGANO GOLD . Тук регистрацията на нови членове върви лавинообразно . Запланувано е в средата на юли да бъде отворена и България . За сега материалите на български са ограничени
Ще ви кача каквото има . Съветвам който се заинтересува да ми остави координати за да му изпратя датите на презентациите и хотелите , в които ще се проведат.
Всички знаете ,че в мрежовия бизнес е хубаво да си от първите в дадена държава. слагам линк към видо за действията на гъбата Gano derma , която е добавена към кафето , и която го прави толкова полезно и здравословно .
http://www.youtube.com/watch?feature=en ... B4UPM&NR=1
http://www.youtube.com/watch?v=mzP9NysJIew

Ако имате въпроси не се колебайте .Пишете на "лични".
Пожелавам на всички успехи в това , с което се занимават !
milio69

Мнениеот angel » Чет Юли 05, 2012 4:40 pm

Здравейте,
И аз искам да дам един линк http://www.organogoldbg.com

Бизнесът е супер, още е в развитие, ние ще сме първите в България!

Свържете се с мен, да направим един добър старт!
телефон 0896 023 996 или на имейл contact@organogoldbg.com - Ангел Любенов

Поздрави!
Последна промяна angel на Сря Авг 01, 2012 5:39 pm, променена общо 2 пъти
angel

Мнениеот Georgi.Baylovski » Пон Юли 23, 2012 11:12 am

Здравейте колеги,
Моят екип изготви всички книжки и брошури на Български език, така че всички да могат да работят по лесно.
Всички колеги, без значение дали са в моят екип могат да си закупят материали на български.
Все пак сме колеги в една и съща компания.
За повече информация 0886 56 26 75- Георги Байловски
Georgi.Baylovski

Мнениеот angel » Вто Авг 14, 2012 9:24 am

Здравейте колеги,
Другата седмица, от 21.08 до 23.08.2012г., организираме бизнес срещи във Варна,
каним всички, които имат интерес от бизнеса с Органо Голд.
За повече информация, моля свържете се с мен на тел 0896 023 996 - Ангел Любенов.
Поздрави и успех!
angel

Мнениеот angel » Чет Сеп 06, 2012 8:56 am

Здравейте,
Мисля, че е време Organo Gold да излезе от категория "Други компании".
Тази компания от 2 години е класирана на първо място като МЛМ.
Поздрави!
angel

Мнениеот stell_s1 » Сря Окт 03, 2012 12:10 pm

Здравейте на всички,

Компанията наистина е страхотна и продуктите са страхотни. Аз лично пробвах, за да се убедя, че наистина са добри. Вярвам на поговорката, че е по-добре да опиташ първо ти, след което да предлагаш на другите. Не би било честно да предлагаш нещо, което не си опитал ти самия.

Аз, заедно с колегите сме може би наистина от първите, които се занимаваме с този бизнес и възможност - визирам екипа на Георги. Наистина се работи доста професионално, в момента се разработват доста работни материали и други улеснения за работа. (в т.ч. и уебсайт). Работи се с малко хора, но добре подготвени, търси се ефективност.

Мисля, че е време да кажем, че се търсят и хора, които знаят какво е МЛМ и имат желание да работят за себе с тази компания. :)
Нужна е малко инициативност, готовност за работа и малко средства, за останалото ще помагаме и ние!

Успех на всички!

Ще оставя възможност за контакти с нас:
Facebook: http://on.fb.me/NZUUjB
Email: stell_s1@yahoo.com
stell_s1

Следваща

Назад към Други компании

• { RELATED_TOPICS }
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение