Първият и единствен МЛМ форум в България се продава! Изпращайте своите оферти на zaekyt7@gmail.com

Global Domains International (МЛМ за хостинг и домейни)

Всички компании от мрежовия маркетинг, които не са включени отгоре. Ако се съберат много фенове на някоя от тях, ще и направим раздел :)

Global Domains International (МЛМ за хостинг и домейни)

Мнениеот Atanas_Mavrodiev » Пон Юни 27, 2011 1:44 pm

Привет на всички, казвам с Наско,

Ще ви представя една малко по-различна МЛМ компания от повечето тук. Възможностите при нея са доста по-големи, заради различни фактори. Основният плюс е, че самият продукт дава възможност за много по-бързо и голямо потребление, точно поради факта, че не се губи време в доставка, приемане на поръчка, получаване и т.н. Всичко става за секунди онлайн. Пазарът е много по-голям и има възможност за промотиране по доста повече начини от стандартните МЛМ компании.

Global Domains International (GDI) е МЛМ компания за Хостинг и Домейни завършващи на „.WS” (WebSite) вместо обичайното „.COM” , “.ORG” , “.NET” и т.н. Компанията приема регистрации от всички страни по света по всяко време. Записването, както и продаването (получаването) на продукта става онлайн, което дава възможност за доста по-голямо разрастване. Препоръчвам ви да прегледате онлайн презентацията в края на темата :)

Продукт и компенсаторен план

Global Domains International предлагат хостинг + домейн на стойност 10$ на месец. За да можем да участваме трябва да имаме поне 1 закупен домейн+хостинг (тоест трябва да заплащаме по 10$ месечно). 50% от тази сума отива директно за компанията, останалите 50% се разпределят измежду потребителите. Структурата е доста опростена. Всеки от нас има мрежа от 5 нива надолу. От всеки потребител, който има закупен домейн+хостинг 5 нива надолу печелим по 1$. Няма никакво значение дали за даден месец ще имаме повече или по-малко привлечени хора, повече или по-малко оборот от нашите спонсори или последователи от първо ниво, както и други подобни трикове при пирамидите . Имаме определен брой потребители на 5те нива под нас и печелим по 1$ от всеки от тях. Ако са 3ма, печелим 3$, ако са 1000, печелим 1000$ на месец и т.н.

Имаме право и на Premium account. При него плащаме 40$ отгоре на месец и имаме доста по-големи възможности за нашият сайт (място, брой имейли, месечен трафик и т.н.). Също така имаме възможност при вече изградена межа под нас да печелим доста повече (около 5 пъти повече). За всеки наш последовател от 1 ниво, който също има Premium account получаваме по 15, вместо по 1$, а за всеки от 2,3,4 и 5 по 5$.

Имаме право на седмични бонуси при определен брой привлечени потребители в компанията. На всеки 5 човека, които сме довели в рамките на 1 седмица печелим бонус от 100$ (само с платена реклама, например Google Adsense можем при вложени 100$ да привлечем средно по 10 човека, тоест винаги сме на плюс, поне моя опит това сочи). Да не говорим, че част от тези хора разбират идеята на МЛМ и започват активно да се занимават. Истината е, че от това, което съм видял поне в соц. Мрежи (YouTube например) повечето хора явно не разбират идеята на Мрежовия Маркетинг и се захващат да печелят от бонусите. Не, че има нещо лошо де, винаги можеш да си на плюс от това в края на седмицата, но както всички тук знаем, идеята на МЛМ е съвсем различна. За да участваме в състезанието (contest, го дават, че е) трябва или да имаме Premium account или да сме закупили 10 диска с маркетингови съвети на компанията. Аз лично предпочитам Premium accounta, защото дава и повече възможности за по-добре направен сайт от наша страна, ако решим да имаме такъв. Между другото, това не го казват в презентацията ;)

Основни плюсове на компанията:

1. Продуктът е „нематериален” (intangible asset), което дава възможност за доста по-бързо действие и развитие, отколкото с която и да е компания за парфюми, козметика и т.н, където има доста технлогично време между поръчка, доставка и т.н.

2. Можем да промотираме на доста по-високо ниво онлайн. Има хиляди начини, за да разпространяваме компанията онлайн, не става дума само за SEO оптимизация на сайт за нея, както и платена реклама. В момента почти довършвам моя сайт посветен на GDI, когато е напълно готов, обещавам да пусна линк. Той ще е тренировъчен и ще включва доста и различни начини за промотиране основно онлайн: Social Media Marketing (YouTube, Twitter, FaceBook), GPT сайтове, SEO на сайта ни, Traffic Exchange сайтове, форуми за статии и т.н., възможностите са доста. Естествено нищо не пречи продуктът да се разпространява и off-line, но интернет ни предлага доста по-големи възможности и би било полезно на всеки, който има желание да ги използва, това ще бъде и целта на сайта ми, когато е готов.

3. Регистрацията става онлайн (като се има предвид продукта, оставаше да е и друго :D . Все пак повечето компании започнаха отскоро да го въвеждат, така че си е плюс ). Също така е важно да се подчертае, че компанията има официална презентация, която честно казано е доста зарибяваща, може да я погледнете по-надолу.

4. Започваме при малка инвестиция, само за 10$ на месец, можем да постигнем наистина доста.

Това е в общи линии GDI, официалната презентация на продукта можете да намерите долу в подписа ми, около 40 минути е на английски (има и версия на испански) и е доста подробна и добре структурирана. Препоръчвам на всеки да я прегледа. Ако пък се запишете през същия линк ще бъдете записани като мои последователи. До няколко дни ще съм привършил тренировъчният сайт и ще постна линк тук, мисля, че ще бъде от полза на всеки, който се захване с компанията. Ако имате каквито и да е въпроси за компанията не се колебайте да ме питате тук или на личен, без значение за какво, ще помагам колкото мога, дори и да не сте се записали през мен. Можете да ми пишете и на имейл: atanasvm@gmail.com

P.S: При регистрацията ви пита за домейн по ваш избор, например http://www.ivanivanov.ws . Ако решите да ползвате сайта за разпространение на подукта съветвам ви да направите един рисърч с adwords за ключови думи, за да се класира сайта по-добре и да получавате потенциални последователи и от търсачките.

Поздрави, Наско :)
Atanas_Mavrodiev

Re: Global Domains International (МЛМ за хостинг и домейни)

Мнениеот Atanas_Mavrodiev » Нед Юли 10, 2011 7:10 am

Здравейте отново на всички :)

както обещах поствам Трениривъчният Блог за Global Domains International. Можете да намерите подробно обяснение и ценни съвети за това как да промотирате GDI по различни начини, като тепърва ще има и много други. Засега са включени следните:

FREE

Social Media Marketing, по-точно FaceBook и YouTube. Има указания за това какво можем да направим както и как точно да го направим. За YouTube съм препоръчал и една безплатна програма, която показва и записва какво точно се случва на Десктопа ни. По мое мнение е доста по-полезна от тези, на които се показваме ние, защото имаме възможност да покажем много по-добре (чрез графики, PowerPoint, директно влизайки в акаунта ни и т.н.) какво и как точно трябва да се направи. Също така са посочени добри сайтове за малки обяви обхващащи различни страни по света ( и все пак повечето са за САЩ). Има и доста други начини, бавно и постепенно като съм изпробвал добре всичко ще поствам статии и за тях.

Paid

Е тук вече начините са безброй. Освен популярните Google Adsense и Adhits има и много други, за които малко хора знаят. Сложил съм обяснение как да бъдат използвани така наречените GPT сайтове, в които има доста добра и таргетирана група, която много лесно би разбрала идеята на МЛМ, както и конкретно предимствата на GDI. Както и при горното бавно и постепенно ще слагам и други начини за промотиране.

Help section

Засега съм сложил само 2 статии, защото за 2 неща са ме питали последователите ми. Има подробно обяснение за това как да направим собствен WordPress стъпка по стъпка (ако искаме) в Ръководство от 9 видео записа в YouTube, аз лично ги намирам за доста полезни.

Между другото за тези от вас които се занимават с различни видове онлайн търговия, може би представлявал интерес фактът, че компанията вече пусна IDNs (International Domain Names). Засега само и единствено потребители на GDI могат да се възползват от услугата, това ще продължи до 19.07.2011, когато всеки по света, без значение дали е потребител на GDI ще има възможността да закупи домейнът www.българия.ws или www.парите.ws например.

Това е тренировъчният ми блог, ако имате въпроси не се колебайте да ме търсите за каквото и да е, ще се радвам да помогна. :)

http://globaldomainsinternational-gdi.ws/
Atanas_Mavrodiev

Мнениеот admin » Сря Авг 24, 2011 7:48 am

Аз имам голям интерес към IDN домейните като потребител, понеже така или иначе купувам много такива... Пиши ми на zaekyt@gmail.com с повече информация и да работим :)
В България стартира нова MLM компания, бъдете на линия за появата на Free MLM!
admin
Site Admin

Мнениеот Eoghan11 » Чет Ное 03, 2011 11:44 am

Global Domain International provides with an opportunity to get domain name and create your internet address other than usual domain names.It is easy to build the MLM network under this.It is recommended to make use of the GDI network building tools and tips.
Eoghan11

Назад към Други компании

• { RELATED_TOPICS }
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение