Първият и единствен МЛМ форум в България се продава! Изпращайте своите оферти на zaekyt7@gmail.com

SiteTalk - Мрежови бизнес без да е необходимо да продавате

Всички компании от мрежовия маркетинг, които не са включени отгоре. Ако се съберат много фенове на някоя от тях, ще и направим раздел :)

Re: SiteTalk - Мрежови бизнес без да е необходимо да продава

Мнениеот angel » Съб Апр 21, 2012 6:23 am

Последния коментар ме навежда на мисълта, че май никой не е прочел материалите, които съм дал ...
Затова ги премахнах ...
angel

Мнениеот maya1205 » Пон Яну 13, 2014 7:31 am

Здравей, интересувам се от бизнеса който предлагаш. Може ли да ми изпратиш сайт или нещо да прочета:)
maya1205

Мнениеот A.K. » Чет Сеп 17, 2015 11:59 am

Продавам 3 бр. акаунти в социалната мрежа Sitetalk, единият от които е с пакет от 500 евро. Това са 3 от най-старите акаунти в България-от преди повече от 4 години. Генерират огромен оборот в единия крак (остава да се развие само другия). Реално всички абонати на мрежата в България са под тези акаунти. Над мен имат по 2-3 акаунта само Георги Русев, Александър Джомаков (за тези които знаят за кого говоря) и още няколко човека. Дори останалите акаунти на изброените по-горе представители на Sitetalk за България са под моите. Цената е по споразумение! Физически нямам време да се занимавам с такъв тип дейност! (тел: 0878 216544)
A.K.

Предишна

Назад към Други компании

• { RELATED_TOPICS }
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение