Първият и единствен МЛМ форум в България се продава! Изпращайте своите оферти на zaekyt7@gmail.com

SiteTalk - Мрежови бизнес без да е необходимо да продавате

Всички компании от мрежовия маркетинг, които не са включени отгоре. Ако се съберат много фенове на някоя от тях, ще и направим раздел :)

SiteTalk - Мрежови бизнес без да е необходимо да продавате

Мнениеот angel » Чет Юни 23, 2011 1:21 pm

Здравейте,
Вашият форум е супер място, където мога да споделя с вас за моя бизнес.
Първо искам да уточня, че става въпрос за мрежови маркетинг, но в него не е необходимо да се продава нищо.
Как става това ли?
Просто чрез споделяне.
Понеже тук е място, в което се събират само хора, работещи в мрежовия маркетинг, ще подмина обясненията от рода на "що е то МЛМ и как се печели от това".
Вероятно повечето от вас ползват социални мрежи.
Но на някого да му се е случвало да получава пари за това?
На някого да са му предложили акции на facebook примерно?
Е, точно това ще се промени в следващите месеци и години.
Понеже темата е много голяма, не искам да я развивам тук.

Поздрави и успех на всички!
Последна промяна angel на Пон Апр 30, 2012 8:01 am, променена общо 4 пъти
angel

Re: SiteTalk - Мрежови бизнес без да е необходимо да продава

Мнениеот admin » Чет Юни 23, 2011 3:22 pm

В тази компания ме каниха преди 3 месеца, но така и не ми отговориха на въпроса как точно се печели и какъв е маркетинговия план. Като идея е готино :)
В България стартира нова MLM компания, бъдете на линия за появата на Free MLM!
admin
Site Admin

Мнениеот hermione » Пет Окт 28, 2011 5:20 pm

Мхмм, идеята определено е зарибяваща, макар че аз като кликнах на линка и нещо не можах да се ориентирам много много. Да не би да имат някакъв проблем, защото това определено не ми прилича на сайт за мрежови бизнес.
Определено има хляб обаче в идеята, макар и все още да не ми е напълно ясно какво точно ще се изисква от нас. Как така просто да споделяме и къде? Не звучи никак трудно, имайки предвид и факта, че по цял ден само споделям клипчета и простотии от ютуб.
От друга страна пък съм и фенка на мрежовия бизнес, макра и да започна да ми доскучава малко вече - едни и същи продукти, предлагани по едни и същи начини и т.н.... Търся си сега нещо пак в тази област, което да е ново, идейно и доста по-разчупено от обикновения традиционен мрежови бизнес.
Това за сега ми грабна вниманието, ще се опитам да намеря нещо повечко в Интернет, защото не мисля, че този сайт ще ми е много полезен.
hermione

Мнениеот peripv » Вто Апр 03, 2012 5:35 am

Sitetalk е може би нещо добро, но както всичко в България е опорочено от едни от първите представители. Във Варна това са така наречените Жоро, Сашо и други може би. Те по няколко начина мамят последователите си. На първо място, регистрацията ви е правят те, понеже вие "не можете сами". Измислят ви имена и пароли, които те използват в последствие, като ви се бъркат в нещата, дори стигат до там, че ви бъркат в сметките и естествено присвояват от парите ви. На следващо място ви предлагат стипендиантска програма, при която ви присвояват вашите последователи, а от там директните комисиони и другите привилегии, свързани с тях. Когато свърши програмата, вие нямате вече нито последователи, нито познати, които да регистрирате. Има още много "хитринки", които използват, за да печелят те, а на вас дават "трохички". Наглостта им стига до там, че на семинари искат от включилите се да нямат никакви претенции и да не повдигат въпроси, свързани с техните действия. Освен всичко се укриват и данъци за тази дейност. Само че пропускат важни неща, като икономическа полиция, данъчни органи, управление на сайта, недоволството на включилите сe.
peripv

Мнениеот bloodnoon » Сря Апр 04, 2012 9:38 pm

Това от първа ръка ли го разбираш в смисъл се е случило с теб така? Питам защото днес присъствах на презентация тяхна но лектора беше доколкото разбрах Тишо .. става въпрос за гр.Варна, но пък пт друга страна разбрах че се въртят така че може би просто случайно се е паднал да е той. Би ли споделил какво да направя ако,все пак реша да се включа аз или някой друг, за да се предпазим от това за което говориш. На първо място естествено разбирам ако мога аз да се регистрирам сам, но въпроса е дали това ще е достатъчно ако реша да се закача към човек прикачен към тях. Дали по този начин не попадам в обсега на т.н. от теб хитринки тъй като реално не разбрах в какво се изразяват. Благодаря.
bloodnoon

Мнениеот angel » Нед Апр 08, 2012 5:30 am

Здравейте,
За съжаление не съм влизал от както съм започнал темата, а гледам че доста се е развила...
Сайтът, който бях споделил не работи вече, така че и за това се извинявам...
Идеята на SiteTalk е наистина брилянтна, ако се присъедините няма да сгрешите.
За методите на Жоро от Варна не знам, но ако са такива, каквито се описват... лошо ...
Аз мога да ви предоставя пълна информация и презентация за SiteTalk, лесна и разбираема.

Ако имате желание се свържете с мен.

Поздрави!
Последна промяна angel на Пон Апр 30, 2012 8:02 am, променена общо 1 път
angel

Мнениеот angel » Нед Апр 15, 2012 12:07 pm

Здравейте,
Социалната мрежа се развива страхотно добре.
Очаква се третото тримесечие на тази година да влезе на борсата за първично предлагане.
Акциите се движат стремглаво нагоре...
Регистрирайте се за да направите един страхотен онлайн бизнес!
Ако имате желание за регистрация, пишете ми.
Последна промяна angel на Пон Апр 30, 2012 8:03 am, променена общо 1 път
angel

Мнениеот admin » Нед Апр 15, 2012 12:17 pm

Всички цитирате един сайт talk.bg, а той се продава - http://searchengines.bg/showthread.php?t=16274

Това не вдъхва много стабилност :)
admin
Site Admin

Мнениеот angel » Нед Апр 15, 2012 2:01 pm

admin написа:Всички цитирате един сайт talk.bg, а той се продава - http://searchengines.bg/showthread.php?t=16274

Това не вдъхва много стабилност :)

Здравей,
Това са различни сайтове
Последна промяна angel на Пон Апр 30, 2012 8:03 am, променена общо 1 път
angel

Мнениеот admin » Пет Апр 20, 2012 5:57 am

Много добре знам кое е социална мрежа ;) И аз казах същото в общи линии, просто ми беше любопитно дали има нещо общо с talk.bg
admin
Site Admin

Следваща

Назад към Други компании

• { RELATED_TOPICS }
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение