Първият и единствен МЛМ форум в България се продава! Изпращайте своите оферти на zaekyt7@gmail.com

SCI - Save Company International

Всички компании от мрежовия маркетинг, които не са включени отгоре. Ако се съберат много фенове на някоя от тях, ще и направим раздел :)

Re: SCI - Save Company International

Мнениеот Daniela » Нед Авг 25, 2013 12:50 pm

Работя като мениджър продажби в България от дълги години. Смея да твърдя , че имам поглед върху търговската политика в доста браншове. Обучавала съм екипите си от търговци и познавам перфектно начина на ценообразуване и заплащане.
За жалост малко хора са запознати с техниките на МЛМ. Покрай някой измамнически фирми , практикували в България , хората се настроиха супер негативно към МЛМ.
Ами не е трудно, който иска да научи повече - да го направи. Дали ще се продава продукт, облагодетелстващ няколко нива на разпространение (производител - голям дистрибутор - малък дистрибутор - търговец) или много хора , работещи персонално със всеки клиент, в крайна сметка крайният клиент получава стоката в едно и също финансово измерение. Бих могла да цитирам безкрайно много примери за този процес, но не е редно. Ок, ако е МЛМ е с пирамидална структура на заплащане, какъв е проблемът? Ето какъв е - не се храни администрация, която си чопли носа в 70 % от работния ден и взима парите на крайния потребител и носи титли - мениджър по еди какво си. В МЛМ всички работят. Защо някой си мисли , че се печели без нищо? Та нали трябва постоянно да се грижиш за нивата под теб и за доволството на крайния потребител? Този труд безплатен ли е?
Daniela

Мнениеот Daniela » Нед Авг 25, 2013 1:07 pm

И още нещо- няма МЛМ компания в която да не платиш първоначален пакет - било то продукти или услуги. Безплатен обяд - няма. От там нататък всичко зависи от лична преценка и възможности. В крайна сметка никой никого не е заставил насила. Преценяваме си единствено и само персонално.
Daniela

Мнениеот batmiro » Вто Авг 27, 2013 7:30 pm

Здравейте,
ако сте от хората които първо искат да се осведомят и след това да изказват мнения ми пишете, с радост ще отговоря на всеки въпрос http://estara.sci.sc
batmiro

Мнениеот savaaa » Пет Авг 30, 2013 10:44 am

Daniela написа:Работя като мениджър продажби в България от дълги години. Смея да твърдя , че имам поглед върху търговската политика в доста браншове. Обучавала съм екипите си от търговци и познавам перфектно начина на ценообразуване и заплащане.
За жалост малко хора са запознати с техниките на МЛМ. Покрай някой измамнически фирми , практикували в България , хората се настроиха супер негативно към МЛМ.
Ами не е трудно, който иска да научи повече - да го направи. Дали ще се продава продукт, облагодетелстващ няколко нива на разпространение (производител - голям дистрибутор - малък дистрибутор - търговец) или много хора , работещи персонално със всеки клиент, в крайна сметка крайният клиент получава стоката в едно и също финансово измерение. Бих могла да цитирам безкрайно много примери за този процес, но не е редно. Ок, ако е МЛМ е с пирамидална структура на заплащане, какъв е проблемът? Ето какъв е - не се храни администрация, която си чопли носа в 70 % от работния ден и взима парите на крайния потребител и носи титли - мениджър по еди какво си. В МЛМ всички работят. Защо някой си мисли , че се печели без нищо? Та нали трябва постоянно да се грижиш за нивата под теб и за доволството на крайния потребител? Този труд безплатен ли е?

Daniela написа:И още нещо- няма МЛМ компания в която да не платиш първоначален пакет - било то продукти или услуги. Безплатен обяд - няма. От там нататък всичко зависи от лична преценка и възможности. В крайна сметка никой никого не е заставил насила. Преценяваме си единствено и само персонално.

Daniela, много е вярно това, което казваш и съм наплно съгласен и подкрепям мнението ти. За да се печели в МЛМ трябва както да се грижим и да помагаме на структурата, която сме изградили под нас, така и ние самите да работим много и успеха, който можем да постигнем от екипната работа наистина може да бъде много голям.

http://www.sava.tomov.sci.sc
savaaa

Мнениеот hadriel » Пет Авг 30, 2013 1:05 pm

Хора, не вярвайте на никой който завършва поста си с линк от рода http://xxxxx.sci.sc
Те не искат да ви помогнат, искат да ви набутат в пирамидата за да избият парите които са загубили :!: :!: :!:
hadriel

Мнениеот Daniela » Съб Авг 31, 2013 9:55 pm

hadriel написа:Хора, не вярвайте на никой който завършва поста си с линк от рода http://xxxxx.sci.sc
Те не искат да ви помогнат, искат да ви набутат в пирамидата за да избият парите които са загубили :!: :!: :!:

Явно си доста "запознат" . Как точно го правят? И на какво се базира толкова категоричния ти отговор? В кой социален сегмент попадат, така наречените жертви на въпросната компания?
Daniela

Мнениеот hadriel » Нед Сеп 01, 2013 2:06 pm

Daniela написа:Явно си доста "запознат" . Как точно го правят? И на какво се базира толкова категоричния ти отговор? В кой социален сегмент попадат, така наречените жертви на въпросната компания?

Да, запознат съм. Отговора ми се базира на много дълги наблюдения над развитието на СЦИ, и какво се случва с хората като се набутат с бизнес пакет...
Жертвите са обикновено млади, неориентирани, лесни за манипулация. Хора които не са постигнали нищо особено а мечтаят да станат милионери, но разбират че няма изгледи това да се случи... и се хващат наивно на голи обещания, пък "ако стане".
hadriel

Мнениеот Daniela » Нед Сеп 01, 2013 10:54 pm

Не знам доколко преки наблюдения означава реални наблюдения.Знам само, че в тази компания работят много млади хора, които наистина са променили живота си към по-добро .Вложените средства са за пакета от привилегии, които получаваш в зависимост от нивото. Най-вероятно знаеш точно за какво иде реч, щом си запознат. Очаквах да визираш грешния механизъм.Но, ако някой си мисли, че без работа ще изкарва пари, то той е за едно друго време и за един позабравен свят , в който се прилагаше формулата: Учи мама , за да не работиш.И т. к. си направих труда да се запозная и аз с тази компания, мога спокойно да кажа, че никой там не обещава бързи и големи печалби, а такива, които са еквивалент на положените усилия. А що се отнася до младите хора, аз не ги смятам за наивни и заблудени, точно обратното. Има обаче доста мързеливи и предполагам, че визираш точно този сегмент."Пък, ако стане" е нагласа на такива. Е, ако една фирма извън МЛМ може да толерира финансово един служите известно време и той да минава между капките докато някой друг му върши работата ( и то в случай , че е в много голяма компания), при мрежовия маркетинг такова положение няма. Тук обаче на такива хора никой не им е виновен. Вселенски принцип или стара бабина поговорка: Каквото посееш, това ще пожънеш!
Daniela

Мнениеот borisranchev » Нед Сеп 08, 2013 10:26 am

Здравейте,доста заинтересован съм от тази МЛМ компания и бизнеса който тя практикува, искам да стана част от мрежата, да притежавам карта и да давам покани за нови карти които аз съм менаджирал. Моля ако има някой активен в структората да се свърже с мен на лично, за да си разменим телефоните и да поговорим.
Виждам че на 11.09 има презентация в Кемпински, имам намерение да отида, но не знам дали там мога да се сдобия с карта и права да развивам долни левъли под мен.
Ще бъда много благодарен ако някой може да ми отговори на тези въпроси и да даде някаква насока.
borisranchev

Мнениеот NAVI0713 » Нед Сеп 08, 2013 9:38 pm

"Инвестирани са милионни в хардуерна и софтуерна система, която е разработена от най-добрите специалисти в България ..."

Слушам и невярвам на очите си - в Отчета за доходите, публикуван от SCI, под сумата да машини и оборудване и други съоражения към 31.12.2012 година са отчетени по историческа стойност 145 000 лева, годишно, същевременно в обяснителната записка към отчета си признават, че не е правена оценка и последваща преоценка на активите интересно пък как прецениха без направена оценка, че някой не ги е метнал с тази цена на придобиване (историческа стойност) и къде всъщност са милионите, за които говорим?

Също така компанията е отчела приходи от продажби на услуги за половин милион лева, а собствен капитал 5 хиляди лева, интересно как се изплащат комисионни за милиони и се инвестират пари в софтуер и хардуер за още милиони, а имаш приходи от основната дейност половин милион и печалба за годината от 250 хиляди лева?

Май, май математиката и счетоводството не излизат или ... има някъде нещо скрито-прикрито? :)
NAVI0713

ПредишнаСледваща

Назад към Други компании

• { RELATED_TOPICS }
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение