SCI - Save Company International

Всички компании от мрежовия маркетинг, които не са включени отгоре. Ако се съберат много фенове на някоя от тях, ще и направим раздел :)

Re: SCI - Save Company International

Мнениеот iv 8888 » Чет Авг 04, 2011 7:03 pm

Бях на тяхна презентация преди време и мога да споделя,че за мен това си е пирамида поне има всички черти на такава.УНИКАЛНА ИДЕЯ ЕДИНСТВЕНА ПО РОДЪТ СИ В СВЕТОВЕН МАЩАБ, криза е,несигурност,безработица,ниски доходи-възможности,приходи,свобода независимост,богатство това в общи линии е презентацията и всичко е много хубаво а и е безплатно да ама не ,търсят се хора ,които ще изграждат структурата на компанията само сега е момента давай присъедини се ще печелиш от другите под теб ще мине време и доходите ти ще нараснат до ....................безкрай?Хоп поредния наивник за бърза печалба без много работа е на въдицата( дай "скромните" между 360 и 1800лв)и ходи да търсиш клиенти да печелиш, ха ха.Пожелавам им успех въпреки всичко но е несериозно това което се опитват да внушават,както са го казали хората "безплатен обяд няма" :lol:
iv 8888

Мнениеот shefa27 » Пет Авг 05, 2011 3:42 pm

Благодаря ти за отговора. Да, наистина банално е всяка компания от такъв род да прокламира гръмки думи, които вече са толкова изтъркани, че... Но въпреки всичко има шанс(или поне така съзирам) да има някакъв истински потенциал във фирмата, според мен не бива да се осланяме на приказката за лъжливото овчарче. Хубавото при тази компания, че не може да останеш на загуба, понеже можеш да си избиеш парите от собствените си покупки(говоря за парите, вложени при закупуването на кредити). А и хубавото е, че дори и да не спечелиш нищо от тази компания(даже и да загубиш), можеш да осъществиш контакти с много хора, които вспоследствие да използваш в съвсем друга насока. Много интересен МЛМ план предвещава да бъде новият проект на админа на форума.
shefa27

Мнениеот nksuccess » Сря Сеп 28, 2011 7:22 pm

v8888
Всеки си има мнение. Разбирам и твоето.Не съм съгласен с това, че се търсят наивници, които искат бърза печалба. В самата презентация се казва " SCI не е схема за бързо забогатяване","всеки може да започне като отделя 15 часа седмично", " печалбата не идва веднага, но ако инвестираш повече от 2 години, това е възнаграждаващ бизнес". Проста истина е, че развитието на една МЛМ компания се състои от фази. Който се включи в началото рискува най- много, но ако компанията се развие ще спечели най-много. Така е в бизнеса. В SCI ми харесва, че се развива в България и ще излезне извън България. Тоест отвътре навън. Всички останали МЛМ компании са овършали в Европа, каквото могат и тогава идват тук. В пирамидите парите се вкарват, без да има продукт или услуга и не са търговски дружества. В SCI парите се дават, за да се ползва платформата с тях се купуват права, а не карти, правото да регистрираш определен брой потребители е едно от правата, които бизнес пакетите дават./доста е близо до франчайзинга каквито са Форнети, Арлет, Хепи, Макдоналдс и общо взето 30% от бизнеса в световен мащаб/
Аз самият съм в компанията от февруари, но работя сериозно от май месец. Имам над 20 бизнес сътрудника в структурата и стотици потребители. Оборотът, който потребителите правят в обектите се увеличава с всеки месец и това нещо мога да го покажа в онлайн офиса ми.
След SCI Revoluton на 24.09 има съществена промяна в компенсационният план, като се запазват старите бонуси на три нива, но има възможност да се печели и в дълбочина и това ще привлече истински МЛМ играчи. Минималният бизнес пакет вече е 50 лв. За 50 лв получаваш възможност да печелиш от платформата.
nadia.sci.sc
nksuccess

Мнениеот aleks2222 » Нед Дек 04, 2011 2:30 pm

Това е наистина поредната пирамида.
Аз се подлъгах, платих и сега искат от мене да правя чудеса за да си върна парите и да реализирам печалба.
Като се замисли човек в кои обикти се предлагат тези отстъпки не си струва, защото са най-скъпите. Какво като ми направят 3-4-5-6 % отстъпка. В големите хипермаркети тези стоки са с по 10-12 % по евтини. Защо да не си купувам от там?
В обектите по тази схема цените са умишлено завишени, за да може след отстъпката да станат такива каквито им оттърва.
Иначе как такава компания ще се издържа и ще дава такива бонуси и проценти? Да ни си ги вадят от джоба?
Търсят канарчета като мене!
Хора ходете си и си пазарувайте там където цените са по-ниски, а не там където ви връщат дребни стотинки.
Много интересно като отидете на кафе или ресторант и направите 10 лв. сметка, а има 8 % отскъпка вие какво ще направите - ще извадите картата и ще си вземете тези 80 ст.? Няма ли да се почувстване неудобно, че хем бакшиш не оставяте, хем си взимате тези стотинки-връщат ви ги!
Или на фризьор-постригваш се за 5 лв. ще ти върнат 25 ст.?
Така се забогатява.....
aleks2222

Мнениеот aleks2222 » Нед Дек 04, 2011 2:33 pm

nksuccess написа:КОМПАНИЯТА, КОЯТО РАБОТИ ЗА ВАС

Save Company International е независима потребителска общност.

Чрез SaveCard клиентите на SCI ползват определен процент отстъпка при всяка своя покупка като по този начин, пазарувайки, печелят.

Всяка покупка осъществена със SaveCard при търговските партньори на SCI ви носи пари в брой по вашата банкова сметка ако вие сте краен потребител.

Какво кара клиентите да пазаруват умно при Търговските партньори на SCI.

•Безплатна SaveCard и онлайн офис
•търговската отстъпка, която не могат да си договорят индивидуално от 1 до 30%
•допълнителният бонус "Лоялен клиент" под формата на регистрационни кредити при покупки в тъговските партньори на SCI. Този бонус се заплаща от бюджета на SCI;
•спестовният характер на натрупване на сумите;
•чувството на принадлежност към потребителската общност;
•любопитство да се тества системата;
•личната препоръка от страна на Бизнес сътрудниците към своята структура да пазарува при Търговските партньори на SCI;
Aкo Вие предлагате продукт или услуга - SCI може да ви осигури клиенти.

Ние осигуряваме едно целенасочено покупателно поведение от страна на Вашите нови SCI клиенти.

Партнирайки си с нас, Вие си осигурявате както нови клиенти, така и увеличаване на Вашия оборот.

Предимства за търговеца:

•допълнителна реклама
•увеличение на Вашия оборот и клиенти
•повишаване на клиентската лоялност
•увеличаване присъствието Ви на пазара посредством нашите онлайн офиси и уебсайт
•авансово финансиране от страна на клиентите ни
•издържана финансова отчетност
Ако желаете да разберете повече за компанията и търговските ни партньори, можете да разгледате нашия сайт http://www.sci.sc, както и http://www.nadia.sci.sc, където да получите своята безплатна SaveCard за да пазарувате с отстъпка или да осъществите партнъорство с нас.

ХА ХА ХА.... ВАШАТА КОМПАНИЯ! НЕРАЗБРАХ-НАШАТА ИЛИ ВАШАТА?
А КОМПАНИЯТА ОТ КАКВО ПЕЧЕЛИ И КАК СЕ ИЗДЪРЖА?
ТОВА МОЖЕ БИ Е НЯКАКВА ОРГАНИЗАЦИЯ ОТ РОДА НА МАЙКА ТЕРАЗА - ТЕ МИСЛЯТ ЗА НАС!
aleks2222

Мнениеот admin » Нед Дек 04, 2011 6:23 pm

Добре дошъл/дошла във форума Алекс, и благодаря за мнението. И на мен ми звучеше тяхната работа съмнително от самото начало. По принцип много от МЛМ компаниите (дори и големи) са скрити пирамиди, колкото и да твърдят обратното. Моят съвет е изключително внимателно да подхождате към нови компании, които не са с безплатно включване.
В България стартира нова MLM компания, бъдете на линия за появата на Free MLM!
admin
Site Admin

Мнениеот eva1729 » Вто Дек 13, 2011 10:22 am

до admin
Здравейте admin, Вие лично присъствал/а ли сте на презентация на SCI-Save Company Internationоal. Не мисля, че можете да давате мнение по въпрос, с който не сте запознат/а лично. Същото важи и за всички във форума, които си правят упражнения по темата. За тези, които са присъствали и не са си изяснили нещата, нека се обърнат към хората, които са ги поканили.
Който има желание да се запознае с SCI може да влезе в официалния сайта на фирмата www.sci.sc където може да се види кога и къде има БЕЗПЛАТНИ презентации, къде и с каква лична отстъпка може да се пазарува в нашите търговски партньори.
Ако има още въпроси и желаещи да се възползват от възможността да пазаруват и да спестяват, може да ме намерите на адрес http://eva.sci.sc или на eva.kostadinova@sci.sc
Весели празници!
eva1729

Мнениеот admin » Вто Дек 13, 2011 7:29 pm

Здравейте и добре дошли във форума ни!

Не мисля, че има начин да ме убедите, че вашата концепция е добра :) На презентации не вярвам, понеже почти никога не отговарят на истината, затова и не посещавам, за да не си пълня главата с глупости.

МЛМ е нещо, което изисква иновативен и интересен продукт. Какво е иновативното и интересното при вас - отстъпка от цената? Според мен само заблуждавате хората, че ще открият топлата вода - лично мнение и не ангажирам никого с него.

Освен това въобще не виждам да сте отговорили на конкретните забележки на aleks2222.
В България стартира нова MLM компания, бъдете на линия за появата на Free MLM!
admin
Site Admin

Мнениеот Ka man » Съб Яну 07, 2012 11:27 am

Привет на всички участници в дискусията!
Уважаеми админ, включвам се току що в темата и ако нещо греша моля да бъда извинен. До колкото разбирам вие сте създател на медия. Тази медия...
Принципа на една медия е да изисква независимо мнение и да търси истината. Прави ми впечатление, че изразявате позиция, според мен, вие като администратор не би трябвало да го правите, но ако греша то моля да бъда извинен...
И така моето становище:
Казвате "Не мисля, че има начин да ме убедите, че вашата концепция е добра...." Във всеки бизнес има само действие, не може да имаш резултат ако пребиваваш в полето на мисленето и фантазиите, лежейки в къщи на леглото, нали?
Тук никой не иска да убеждава когото и да било, че дадена концепция е добра, защото ние сме големи хора и можем да преценим, кое ни е нужно и кое не. SCI e просто още един продукт в магазина на мрежовият маркетинг и влизайки в този магазин, ние можем да решим, дали да си го купим или не. Давам сравнение с автомобилите - има много модели и марки и всеки сам може да избере и прецени кое е по добро за него. Това е третият вид мрежов маркетинг, който са ми предлагали и аз избрах SCI.
Какъв е продукта, който предлага SCI?
SCI предлага продукта, който е много популярен и апетитен. SCI предлага, точно това, което се предлага от всяка една медия, включително и този сайт. Този продукт се нарича реклама.
Виждам, че има нужда да бъде отговорено на въпросите на aleks2222, макар, че във въпрос от сорта на "ХА ХА ХА.... ВАШАТА КОМПАНИЯ! НЕРАЗБРАХ-НАШАТА ИЛИ ВАШАТА?", аз виждам и отговора. Тоест това не е въпрос, който иска отговор... Но да приемем, че изтрием "ХХА ХА ХА.... ВАШАТА КОМПАНИЯ!" ;) и превърнем въпросът в сериозен, то бих отговорил така: Ако си решил да се занимаваш с какъвто и да е бизнес и да си успешен, на каквато и позиция да се намираш, от чистачката до управителя, то трябва да гледаш на бизнеса, като Твой - Личен.
На въпроса "А КОМПАНИЯТА ОТ КАКВО ПЕЧЕЛИ И КАК СЕ ИЗДЪРЖА?" вече отговорих...
ще приема за сериозен и въпроса "ТОВА МОЖЕ БИ Е НЯКАКВА ОРГАНИЗАЦИЯ ОТ РОДА НА МАЙКА ТЕРАЗА - ТЕ МИСЛЯТ ЗА НАС!" .Мисля, че започването на всеки един бизнес е от лични подбуди, казано накратко - да изкараме хлябът си, личният си хляб, за да потдържаме живота в тялото си. Така е и тук, всеки участник, го прави защото има нужда от това да поддържа живота си. И както във всеки един бизнес може да загубиш, може да спечелиш малко, може да спечелищ и много, дори повече от това да поддържаш живота си... От теб зависи... И нека да сме наясно, това не е църква в която, можеш да дариш или получиш милостиня, трябва си бачкане... Едно от нещата, което ме привлече тук е точно това - справедливото разпределение в системата и бих се радвал да чуя, че това се случва и във всяка свера на бизнеса в България, но уви това не е така. Предполагам, ще се съгласите, че всеки ден можем да чуем, как шивачките в еди коя си фирма са мародерствани и получават по 100 лева, как еди кой си е роботил и не е получил нищо и т.н.
Това е от мен, надявам се да съм бил полезен с нещо! Ако имате други въпроси можем да се срещнем и на сайтът ми http://kamen.sci.sc/
Успех във всяко начинание!
Ka man

Мнениеот milkopg » Пет Яну 20, 2012 9:03 am

Привет, аз съм нов последовател в SAVE Card и имам въпрос по текста долу:

Какво кара клиентите да пазаруват при Търговските партньори на SCI?
търговската отстъпка, която не могат да си договорят индивидуално;
спестовният характер на натрупване на сумите;
чувството на принадлежност към потребителската общност;
любобитство да се тества системата;
допълнителни награди и томболи при натрупан оборот;
личната препоръка от страна на Бизнес сътрудниците към своята структура да пазарува при Търговските партньори на SCI;
изграждане на навик.

Да речем че намеря клиенти, които да се регистрират в Save Card, какви за таксите за партньорите, доста четох но не можах да намеря материали?
Ако речем, че партньора дава 10% отстъпка на крайния клиент, той тези 10% дължи ли ги на Save Card? Какви са регистрационните такси за партньорите? И И има ли бонус за мен ако привлека партньори и какъв ще е той?
milkopg

ПредишнаСледваща

Назад към Други компании

• { RELATED_TOPICS }
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение