Първият и единствен МЛМ форум в България се продава! Изпращайте своите оферти на zaekyt7@gmail.com

SCI - Save Company International

Всички компании от мрежовия маркетинг, които не са включени отгоре. Ако се съберат много фенове на някоя от тях, ще и направим раздел :)

Re: SCI - Save Company International

Мнениеот admin » Чет Фев 23, 2012 12:25 am

Ами във Free MLM ни е грижа за хората и гледаме да няма вариант да са вътре нито с пари, нито с време - а в SCI, трябва да дадеш 1000+ лева, за да се... пробваш? Хората са достатъчно умни да знаят кое да изберат и наистина това сравнение няма нужда от коментар :) По-добре не навлизайте в сравнение на маркетинг плановете на двете компании, за да не ставате за смях пред всички. Когато измислите маркетинг план и продукт, при който до 79% от оборота се връща при хората, може да говорите за компанията, която ще стартираме :) Тогава ще разберете че такива цифри изискват иновации, а не повтаряне на нещо, вече прилагано по целия свят. (примерно SCI силно напомня на Lyoness и не бих казал, че е особено иновативна). Ще е интересно за читателите на форума да направите паралел на SCI и Lyoness - прилики и разлики.
В България стартира нова MLM компания, бъдете на линия за появата на Free MLM!
admin
Site Admin

Мнениеот Marin » Чет Фев 23, 2012 11:45 am

единствено като знаете, че трябва да привлечете много партньори и сътрудници

Без значение от маркетинговия план, ако ще и 90% да дава на сътрудниците си, това е абсурдно, което е написано. SCI не предлага най-добрия продукт, но предлага продукт, който всеки харесва. Admin дано не загубим връзка в следващите 2-3 години, за да ти се смея, как с лекота си отписал една идея, която ще стане глобална. Още по-лошото е, че ти УЖ си администратор на форум на МЛМ, би трябвало да се задълбочиш в проучването си преди да си сигурен, че сме ПИРАМИДА...
Marin

Мнениеот admin » Пет Фев 24, 2012 4:43 am

Не виждам нищо абсурдно в това нещата да са прости и разбираеми от всеки, вместо сложни и забулени в мистерия. Напротив последното обикновено става повод за недоразумения и несбъднати мечти :)

admin написа:(примерно SCI силно напомня на Lyoness и не бих казал, че е особено иновативна). Ще е интересно за читателите на форума да направите паралел на SCI и Lyoness - прилики и разлики.

Не сте ми отговорили - да разбирам, че не сте запознати с основните си конкуренти? Разкажете на форума с какво сте по-добри от тях - мен наскоро ме зарибяваха за Lyoness и честно казано все едно слушах вашите хора едно към едно - искам да чуя разликите, а предполагам и всички останали го искат.
admin
Site Admin

Мнениеот Marin » Пет Фев 24, 2012 11:34 am

Не може една компания, която е от 8 години в България да има 40-50 обекта и да ни е конкуренция. Като потребителска общност в България не знам колко са точно - но какво получават те - 4% бонус в някакъв търговски обект, от които само 2% се усвояват, другите ти се заключват в някакви сложни матрици и не става ясно кога ще си ги получиш. Компесационният им план има математическа неточност - достоверен източник ни го сподели това, като освен това 90% от партньорите не могат да го разберат. Условията, които предоставя на търговските си партньори са меко казано неприемливи - 400€ първоначално, на месец още 20€ или нещо подобно, забравил съм точните цифри. Обектите в системата на SCI са над 250 за година и половина, мрежата от потребители над 4200 души. За да стане част от търговската програма на SCI въпросния обект не е нужно да плаща абсолютно нищо - нито първоначална вноска, нито месечни задължения. Единствено, когато ние си свършим работата - т.е. доведем му наш клиент в неговия обект, тогава той трябва да предаде договорената предварително отстъпка. Иначе казано - нищо не губи, той се е застраховал, че няма да плати нищо на компанията, преди да дойде неин член и да му направят оборот. Да не отварям дума за компесационния план на компанията - най-възнаграждаващия в цялата МЛМ индустрия! Вместо да говориш глупости, вземи някой бизнес партньор с теб или иди на презентация, за да видиш за какво става въпрос. Самата му концепция е уникална, защото те стимулира да помагаш на хората под теб и да създаваш лидери, а не да търсиш директни продажби постоянно.
Нека си говорим за мащабите - каква е вашата цел във вашата компания? Какъв е потенциалът, мисията, целта и как може да ме заинтригува да партнирам, като продавам сайтчета като кифладжия? Забеляза ли разликата - ние не те караме да продаваш нищо, нито да се занимаваш с обслужващия персонал на обектите, нито софтуерно и хардуерно да поддържаш най-иновативния онлайн офис, нито да раздаваш карти като дистрибутор, нито да си правиш маркетингов сайт, защото компанията ти го осигурява, също така ти предоставя на разположение седмични презентации и други инструменти на третата страна - ръководства, помощни материали, визитки, обучения и т.н.
Ние започваме от Пловдив, до 5 години сме в цяла България. След това - Европа, знаеш ли кое е най-хубавото - ще стане :)
Marin

Мнениеот admin » Съб Фев 25, 2012 6:06 pm

С тези нападки по моята компания само разводнявате собствената си тема. Няма защо да ви обяснявам колко грешите за нея, понеже аз не искам да се присъедините към нас - не ви искам :) Искам в компанията ми да има готини хора, които представят нещата по готин, но реален начин, защото при нас нещата са достатъчно хубави, за да няма нужда от никакви преувеличения. Последното изключва вас, който туко що казахте, че австрийска компания в 33 държави не може да ви бъде конкуренция, понеже сте тръгнали от Пловдив :D Ми нормално е, те имат по-важни пазари от нас, но вие в сравнение с тях още сте джудже имате още дълги години да се доказвате, за да говорите така. Даже и в България съм чувал, че тяхното потребителско общество все още е в пъти по-голямо от вашето. Все пак благодаря за сравнението, ще е хубаво да се включи някой оттам и да направи сравнение от обратната гледна точка.

Не ме разбирайте погрешно, желая ви успех. Но карайте малко по малко, защото да говорите така уверено за бъдещето значи потенциално да заблуждавате хората, защото ако нещо може да се каже със 100% сигурност, то е, че сигурни неща няма, независимо от умните идеи и положените усилия.

Marin написа:Да не отварям дума за компесационния план на компанията - най-възнаграждаващия в цялата МЛМ индустрия.

Следващия път, когато изръсиш такова твърдение без подробно писмено цифрово сравнение с всяка една от над 3000 действащи млм компании, ще получиш директен и вечен бан от моя форум. Тук подобни приказки без доказателства не се толерират по никакъв начин!
admin
Site Admin

Мнениеот street_fighter » Съб Фев 25, 2012 7:32 pm

Г-н Админ.
1. Не звучите като особенно осведомен за компенсационният план на SCI,а като човек който е зле информиран.
2. Къде отиде свободата на словото в интернет пространството.Смятам,че за да сте администратор,би трябвало да имате поне някой базови знания за свобода на словото.Мисля,че тази заплаха към Marin е крайно неприемлива.Всеки който иска да се запознае с компенсационният план на компанията е добре дошъл на презентацийте.В сайта на компанията са написани датите.
Така и не видях някой който се занимава в компанията и да не е доволен? Защо не приемете,че идеята е много иновативна :)
Аз се занимавам от скоро и съм много доволен за усилията които полагам.На всички които четат ще препоръчам да се информират добре за нещата и тогава да пишат тук :)
street_fighter

Мнениеот admin » Пон Фев 27, 2012 12:10 am

Нямам нищо против да си изказвате мнението свободно, обаче да твърдите, че някакви неща са "най" в свят с хиляди МЛМ компании изобщо не е коректно спрямо читателите тук, понеже изказвате личното си мнение на незапознат напълно с нещата човек (понеже познавате SCI, но едва ли познавате всяка една от хилядите други компании), все едно е факт. Много е важно читателите да получат обективна, а не преувеличена информация за всяка компания тук и ако нещата тръгнат да се отклоняват в друга посока става като пазар, където всеки вика "моите ябълки са най-хубави!" (без да знае какви са ябълките на другите) :) Аз не искам да се превръщаме в такъв пазар и затова дадох предупреждение за бан, което се случва във всички форуми по света и е лека, но необходима мярка, когато нещата упорито вървят в неправилна посока.

Иначе както казах нямам нищо против SCI и ви желая успех.
admin
Site Admin

Мнениеот maximusbigboss » Сря Фев 29, 2012 7:06 pm

Marin написа:Не може една компания, която е от 8 години в България да има 40-50 обекта и да ни е конкуренция.

Все пак измежду тези обекти са OMV, BILLA, CBA, HAPPY... ;)
maximusbigboss

Мнениеот hhhasd » Пон Мар 05, 2012 6:16 pm

аз имам друг въпрос.ако безработен сключи договор с компанията и закупи някаква търговска категория той ще си получава ли обезщетението за безработен от бюрото по труда?
hhhasd

Мнениеот Marin » Вто Мар 06, 2012 3:20 pm

Безработният няма да сключи договор, а ще закупи един вид франчайз към компанията. Най-добрият начин за безработен да продължи да получава помощи и да работи в SCI, е да не си превежда натрупаните суми и комисионни по банковата сметка, а да ги остави във виртуалната. Същото важи и за майчинството. В един определен момент, в който започне работа или му се спрат заслужените помощи, да си ги преведе :)
Marin

ПредишнаСледваща

Назад към Други компании

• { RELATED_TOPICS }
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение