Първият и единствен МЛМ форум в България се продава! Изпращайте своите оферти на zaekyt7@gmail.com

SCI - Save Company International

Всички компании от мрежовия маркетинг, които не са включени отгоре. Ако се съберат много фенове на някоя от тях, ще и направим раздел :)

Re: SCI - Save Company International

Мнениеот Radost » Пон Сеп 09, 2013 10:45 am

borisranchev написа:Здравейте,доста заинтересован съм от тази МЛМ компания и бизнеса който тя практикува, искам да стана част от мрежата, да притежавам карта и да давам покани за нови карти които аз съм менаджирал. Моля ако има някой активен в структората да се свърже с мен на лично, за да си разменим телефоните и да поговорим.
Виждам че на 11.09 има презентация в Кемпински, имам намерение да отида, но не знам дали там мога да се сдобия с карта и права да развивам долни левъли под мен.
Ще бъда много благодарен ако някой може да ми отговори на тези въпроси и да даде някаква насока.

Здравейте, ако желаете, можете да се свържете с мен по този въпрос:)
Последна промяна Radost на Пет Окт 25, 2013 3:39 pm, променена общо 1 път
Radost

Мнениеот admin » Вто Окт 01, 2013 1:26 pm

До мен достигна информация, че SCI са си плащали пари на предишната власт, за да бъдат оставени да съществуват в незаконния си формат :) Някой да има повече инфо по темата?
В България стартира нова MLM компания, бъдете на линия за появата на Free MLM!
admin
Site Admin

Мнениеот Marin » Пет Окт 04, 2013 7:34 am

Как е достигнало това до теб? Лидерите са се изпуснали някъде и истината излезе наяве!!! Ле-ле, ужас... Ами след като сме разконспирирани вече, длъжен съм да ви съобщя, че това е самата истина. Тъй като в момента политическата обстановка в България е напрегната, SCI не иска да плаща на Орешарски и чака да види дали няма да се върне Бойко, защото при него вече минаха рушветите, пък и втория път винаги е с отстъпка.

:D :D :D
Marin

Мнениеот admin » Сря Окт 09, 2013 9:04 pm

Ами ако следващият реши просто да ви разтури, както си е редно? :)
admin
Site Admin

Мнениеот simon » Пон Окт 14, 2013 4:41 pm

Ето още едно мнение за компанията SCI.Аз се присъединих,като бизнес партньор в каря на месец Септември
тази година.Влязох в екип с цел всеки да помага на хората в групaта и така да направим успешни всеки един от нас.
Направих си труда да изчета всичките мнения във форума последните 2 дена.Много от критиките са
правилни,относно пирамидалната структора и това е факт за момента.Установих,че колкото и да ни се иска
нямаме продукт.Знимавал съм се 10 години с директни продажби,но от тази карта за момента случайно или
не търговските обекти се увеличават,като количество,но все още няма привлечени нито голяма верига
супермаркети,бензиностанции или ресторанти в,които остъпката да е поне 20-30%,като се има предвид задължителните 10% бакшиш т.е да останат 10-20% спестяване след бакшиша.
И някой сега ще попита,като го знаеше това защо се включи?
Първо аз влизам основно заради хората с които ще работя,които до момента са в нашия екип.Второ аз лично ще се постарая в нашия екип да има качествени и позитивни хора,които да спомогнат да развием тази мрежа в правилната посока,а не посоката,която изглежда е тръгнала в момента.
Това,което прочетох за бизнес партньори,които подаряват карти или се предоставят всякакви видове
услуги на цената на картата,бих го коментирал като уронване на името на компанията и на всеки бизнес
партньор,който иска да си изкарва пари по един нормален и общоприет начин.Такъв бизнес екип няма как
да успее и ако има доказателства за това такива,хора трябва да се отстраняват,дори и компанията да има
полза от тях.Но всичко това се свежда до морала на самия човек.
Относно най-коментираните - четери пет цифрените суми,които се печелят:
Тези хора които си мислят че,ако влязат сега и след няколко месеца парите ще потекат,първо жестоко се лъжат,второ няма да влязат в моя екип.
Моята цел не е да си възтановя инвестицията възможно най-бързо,като привличам всеки срещнат в екипа,а
да намеря тези хора които искат да развиват качества: имат постоянство,дисциплина,упоритост и цел в живота.
За мен продуктът SCI е като всеки един продукт,но трябва да се намерят точните хора,които да го продават.
Защото взаимоотношенията между хората,е най-ценното нещо в един екип.Днес ще е SCI,но утре ще реша да
създам свой продукт,техниките за продажби на всеки един продукт в основата са едни и същи.Но без хора
на които да се довериш,колкото и добър да си няма да можеш да продаваш сам,по-добре отколкото още
двайсетина,като теб.
Затова всеки,който иска да се развива и да работи аз му предлагам първо обучение след това преценяме заедно дали тази работа е за него и най-важното никой не дължи пари преди наистина да е сигурен дали иска да се занимава с тази дейност.Никой не трябва да влиза на всяка цена всеки има свой собствен избор.Това е моят метод на работа дали ще е успешен,зависи от всеки един от нас.
На всеки който му допада моят начин на работа,независимо дали е за или против SCI,е добре дошъл в нашия екип,за момента основно за гр.Бургас и някои големи градове: http://simon.sci.sc/
simon

Мнениеот Stohata » Пон Окт 28, 2013 8:03 am

Тази компания е абсолютна сектантска пирамида. Зарибяват наивници че ще получат някакви баснословни суми, харчейки парите си във верига от партньорски заведения. Бях на една тяхна презентация и се убедих за каква хитра схема за печелене на пари от наивниците които им посещават презентациите, са приложили собствениците на компанията, които са на върха на пирамидата.
Ако не ми вярвате, вижте този материал!
http://tv7.bg/%D0%94%D0%BE%D0%B1%D1%80%D0%BE-%D1%83%D1%82%D1%80%D0%BE-%D0%91%D1%8A%D0%BB%D0%B3%D0%B0%D1%80%D0%B8%D1%8F-/%D0%A1%D0%B5%D0%BA%D1%82%D0%B0%D1%82%D0%B0-%D0%BD%D0%B0-%D0%A2%D0%BE%D0%BC-%D0%9A%D1%80%D1%83%D0%B7-%D0%B2%D1%8A%D1%80%D1%82%D0%B8-%D0%BF%D0%B8%D1%80%D0%B0%D0%BC%D0%B8%D0%B4%D0%B0-%D1%83-%D0%BD%D0%B0%D1%81-_l.102_i.9718431.html#.Um4ZLVOTIZw
Stohata

Мнениеот iv 8888 » Пет Фев 07, 2014 5:05 pm

iv 8888 написа:Бях на тяхна презентация преди време и мога да споделя,че за мен това си е пирамида поне има всички черти на такава.УНИКАЛНА ИДЕЯ ЕДИНСТВЕНА ПО РОДЪТ СИ В СВЕТОВЕН МАЩАБ, криза е,несигурност,безработица,ниски доходи-възможности,приходи,свобода независимост,богатство това в общи линии е презентацията и всичко е много хубаво а и е безплатно да ама не ,търсят се хора ,които ще изграждат структурата на компанията само сега е момента давай присъедини се ще печелиш от другите под теб ще мине време и доходите ти ще нараснат до ....................безкрай?Хоп поредния наивник за бърза печалба без много работа е на въдицата( дай "скромните" между 360 и 1800лв)и ходи да търсиш клиенти да печелиш, ха ха.Пожелавам им успех въпреки всичко но е несериозно това което се опитват да внушават,както са го казали хората "безплатен обяд няма" :lol:

Все пак се закрепиха няколко години,ама май взеха леко да се разпадат. :D
iv 8888

Мнениеот vigor » Сря Фев 12, 2014 12:28 pm

И така, пирамидата SCI наближава към своя край:
"SCI беше уличена от КЗП в "пирамидални продажби"":
http://www.capital.bg/biznes/finansi/20 ... _prodajbi/
vigor

Мнениеот admin » Вто Апр 08, 2014 9:32 pm

Нещо след като се разбра, че собствениците са в чужбина, секнаха всички опити за защита на SCI :)
admin
Site Admin

Мнениеот vigor » Чет Апр 24, 2014 1:53 pm

admin написа:Нещо след като се разбра, че собствениците са в чужбина, секнаха всички опити за защита на SCI :)

Предполагам че са в чужбина, понеже започва "световната експанзия" :) . Вероятно всеки момент предстои дебюта на SCI, ъ-ъ-ъ Saveway, на всички големи световни борси :D
vigor

Предишна

Назад към Други компании

• { RELATED_TOPICS }
    Отговори
    Преглеждания
     Последно мнение