Първият и единствен МЛМ форум в България се продава! Изпращайте своите оферти на zaekyt7@gmail.com

Относно SCI пирамидата

Всички компании от мрежовия маркетинг, които не са включени отгоре. Ако се съберат много фенове на някоя от тях, ще и направим раздел :)

Относно SCI пирамидата

Мнениеот pesho » Пон Яну 26, 2015 5:42 pm

В една тема в този форум е представена една МЛМ компания - SCI. Отдавна вече никой не говори за нея - може би тя просто се оказа пирамида.

Но тази тема не е за това. Поне по лични впечатления тази компания изигра много важна роля за това форум тук. Докато SCI беше популярна, то по това време и МЛМ маркетингът стана търсена тема и съответно форумът тук беше популярен. В момента форумът е толкова замрял, че се продава.

Какъв е извода? За да е популярно дадено нещо, то трябва да има нещо, което да го популяризира. Ето например аз предложих на потребителят Kapone да направим фалшива пирамида, но той явно не е навит. Какво всъщност е фалшивата пирамида ли? Много просто. Събираме се примерно 5 човека, измислят си фирма, измислят си МЛМ схема, правила и всичко друго. Накрая си правим сайт и започваме да "печелим". Всъщност нищо не печелим, но идеята е да хванем интерес на зяпачи и така да популяризираме примерно други интересни, законни и смислени МЛМ техники (наскоро загатнах за една такава в друга тема, но и там няма никакъв интерес)...

Така да се каже, за да започнеш нещо, то трябва да си създадеш сам силен рекламен канал. А това става или с инвестиция (или връзки в) много известна медия, или като създадеш сам такава. А за последното се иска много работа и атрактивно и впечатляващо представяне на идея - независимо каква (по-горе споменах за вид фалшива пирамида).
pesho

Re: Относно SCI пирамидата

Мнениеот pesho » Пон Мар 14, 2016 3:10 pm

Тази моя тема я бях забравил, че съм я писал. И ми е странно, че никой не я е коментирал до момента. Лично аз с МЛМ не се занимавам в момента, но относно методите за популяризиране на определени инициативи - това е нещо в което аз тепърва се уча.
pesho

Назад към Други компании