Първият и единствен МЛМ форум в България се продава! Изпращайте своите оферти на zaekyt7@gmail.com

Emgoldex

Всички компании от мрежовия маркетинг, които не са включени отгоре. Ако се съберат много фенове на някоя от тях, ще и направим раздел :)

Re: Emgoldex

Мнениеот Boyan » Нед Авг 11, 2013 3:26 pm

Бяха ми необходими 4 месеца за да си заработя възнаграждението. При това съм работил не повече от няколко часа на седмица. Някои от моите познати успяха да изпълнят условията и за 2 месеца. Всичко зависи от това колко време и труд си готов да отделиш.
Boyan

Мнениеот Boyan » Нед Авг 11, 2013 3:33 pm

pesho написа:Искам да попитам нещо. Освен съхранение на злато в Мюнхен, в хранилището PROAURUM, то има ли начин то да се прехвърля за съхранение в други хранилища? Това да го поръчаш по DHL ми се вижда несериозно, защо ако бъде фалшифицирано по пътя, а ти не притежаваш случайно лаборатория за експертиза, тогава оставаш прецакан. Ако го прехвърляш към друго подходящо хранилище (тъй като прехвърляш злато, а не лични вещи), то си е нормално новото място да си има такава лаборатория за анализ.

За прехвърлянето от едно място на друго, можеш да разбереш като изпратиш запитване от сайта на emgoldex. Относно съмненията ти, можеш да провериш мнения и форуми в интернет. Пълное с информация и сертификати. Аз лично не съм си задавал тези въпроси.
Boyan

Мнениеот pesho » Пон Авг 12, 2013 11:18 am

Boyan написа:Пълно е с информация и сертификати.

Сертификати на какво? На това, че DHL куриерите не могат да подменят стоката? Такъв сертификат едва ли някой издава. Иначе за сертификати на самата Emgoldex - това е безсмислено. Би било твърде глупаво дадена фирма да си прецаква собствения (твърде печеливш) бизнес с подобни измами (т. е. почти нулева е вероятността да ми пратят фалшиво злато, но пък какво ще получа???).
pesho

Мнениеот Boyan » Пон Авг 12, 2013 8:48 pm

Начинът по, който се получава златото е описан в сайта на фирмата. Фирмите, които работят с инвестиционно злато са задължени да отговарят на строги и специфични изисквания. Като цяло тези фирми не са много. Ако направят измама с автентичността на предлагания продукт, веднага ще се намесят съответните институции и ще прекратят дейността им. От друга страна Емголдекс си партнира със световно известни фирми, за да може да извършва дейността си:
EMIRATES GOLD DMCC е най-голямата рафинерия на злато в Близкия изток, която е специализирана в обработката на злато и сребро и производство на бижута с най-високо качество.
MUNZE OSTEREICH AG - Австрийският монетен двор.
ARGOR HERAEUS S.A. - международен лидер в производството на златни кюлчета.
umicore AG & Co. KG - business areas: Catalysis, Energy Materials, Performance Materials and Recycling. (не успях да го преведа по подходящ начин).
PRO AURUM - трезори с най-висока степен на сигурност за съхраняване на благородни метали.

Не че да им правя специална реклама, но изброеното е по-горе е така. Маркетинговият план, който са създали е изключително лесен и простичък. Няма никакви специални изисквания за месечна активност и потребление, оставят те да си работиш на спокойствие, а накрая те възнаграждават щедро за дейноста ти. Аз си получих първото възнаграждение без да се налага да гоня срокове и потребление. Сега продължавам за следващото.
Ако някой се интересува нака да ми пише: surecom@abv.bg
Boyan

Мнениеот TomislavPetkov » Сря Авг 14, 2013 4:07 am

Няма да крия скептицизма си. Наблюдавам работата на много дистрибутори(все пак няма как да не се срещам с представители и на други компании). Прави ми впечатление, че всеки се хвали. До момента не съм видял преки резултати. Задавам си въпроса "Кога ще ми покаже някой килчета злато, ферари, самолет, яхта и т.н.". Аз също се занимавам с МЛМ и ме спечелиха с презентация, която е много различна от обещания за кило, канче и бурканче злато. Не го приемайте, като заяждане. Просто всичко звучи по един начин, а в действителност е по-различно(в това съм убеден).
TomislavPetkov

Мнениеот gti » Сря Авг 14, 2013 3:13 pm

pesho написа:

Сертификати на какво? На това, че DHL куриерите не могат да подменят стоката? Такъв сертификат едва ли някой издава. Иначе за сертификати на самата Emgoldex - това е безсмислено. Би било твърде глупаво дадена фирма да си прецаква собствения (твърде печеливш) бизнес с подобни измами (т. е. почти нулева е вероятността да ми пратят фалшиво злато, но пък какво ще получа???).

Като изключим сарказма, в какво се заключава въпроса Ви?
Усъмнихте се в сигурността на немското хранилище - ок. Съмнявате се в куриерските служби на Германия (все едно са "Бай Пешо Ltd" от Горно Нанадолнище) -ок.
Аз бих Ви попитал: кое хранилище ще приеме без да заплатите надлежната проверка на пластинките, ако си ги получите лично от мюнхенското хранилище?
За какви сертификати на Емголдекс говорите?
Никога ли не сте виждали пластинки инвестиционно злато? Не знаете ли, че самата им вакуумирана опаковка, заедно със специалните стикери и сериен номер (еднакъв на опаковката и този, отпечатан на пластинката) представлява сертификата на самото кюлче (пластинка)?
Да, фирмата също изпраща хартиен документ . А Вие искате да го изтеглите от там - Ваша воля! Защо е този сарказъм към целия свят?
Щом смятате, че магазинът ще ви изпрати фалшиво злато - не пазарувайте от там! Толкова е просто.
Ако смятате да използвате закупеното злато с цел понататъшна продажба (бизнес) - логично е то да не е напускало хранилището - в цената на покупката влиза и цената на съхранението му (а тя е много по-изгодна, в сравнение с това, което ще Ви поиска което и да е хранилище, тъй като сте клиент на дребно).
Хората тук разказват за другия начин да се пазарува от този магазин и да се печели от покупката, благодарение на това, че клиентите сами правят реклама на магазина и довеждат нови клиенти.
И това е целта на тази тема.
А не да си приказваме на тема "Съмнявам се във всеки онлайн-магазин" и т.н.
TomislavPetkov написа:Няма да крия скептицизма си. Наблюдавам работата на много дистрибутори... Прави ми впечатление, че всеки се хвали. До момента не съм видял преки резултати. Задавам си въпроса "Кога ще ми покаже някой килчета злато, ферари, самолет, яхта и т.н.". Аз също се занимавам с МЛМ и ме спечелиха с презентация, която е много различна от обещания за кило, канче и бурканче злато. Не го приемайте, като заяждане. Просто всичко звучи по един начин, а в действителност е по-различно(в това съм убеден).

Г-не, златарски магазин продава злато - какво чудно, че говорим за него?
Ако поискате среща с някой, които вече си е получил Бонусното възнаграждение - сигурно ще Ви покаже пластинките. (А в България вече има много хора, които си получиха възнаграждението.)
Стига да не си ги е продал веднага и да е получил паричния им еквивалент. ;)
Аз не знам колко ефективни са MLM програмите на другите фирми: всеки си има свой маркетинг.
Едва ли би могло да съществува подобно сравнение.
Но примери за подобна програма "Доведи клиент и ще получиш отстъпка" (най-общо казано) имат много фирми.

А това дали резултатите на всеки един участник в маркетинговата програма на Emgoldex ще са добри и бързо реализирани - зависи преди всичко от самия него (и от партньорите с които работи).
gti

Мнениеот pesho » Вто Авг 20, 2013 5:36 pm

gti написа:
pesho написа:

Като изключим сарказма, в какво се заключава въпроса Ви?
Усъмнихте се в сигурността на немското хранилище - ок. Съмнявате се в куриерските служби на Германия (все едно са "Бай Пешо Ltd" от Горно Нанадолнище) -ок.
Аз бих Ви попитал: кое хранилище ще приеме без да заплатите надлежната проверка на пластинките, ако си ги получите лично от мюнхенското хранилище?
За какви сертификати на Емголдекс говорите?
Никога ли не сте виждали пластинки инвестиционно злато? Не знаете ли, че самата им вакуумирана опаковка, заедно със специалните стикери и сериен номер (еднакъв на опаковката и този, отпечатан на пластинката) представлява сертификата на самото кюлче (пластинка)?
Да, фирмата също изпраща хартиен документ . А Вие искате да го изтеглите от там - Ваша воля! Защо е този сарказъм към целия свят?
Щом смятате, че магазинът ще ви изпрати фалшиво злато - не пазарувайте от там! Толкова е просто.
Ако смятате да използвате закупеното злато с цел понататъшна продажба (бизнес) - логично е то да не е напускало хранилището - в цената на покупката влиза и цената на съхранението му (а тя е много по-изгодна, в сравнение с това, което ще Ви поиска което и да е хранилище, тъй като сте клиент на дребно).
Хората тук разказват за другия начин да се пазарува от този магазин и да се печели от покупката, благодарение на това, че клиентите сами правят реклама на магазина и довеждат нови клиенти.
И това е целта на тази тема.

Виждам едно цинично отношение и тотално неразбиране на проблемите, които поставям за обсъждане. Ако до сега съм проявил леко остър тон, то нормално е да премина и към сарказъм, след подобно тъпоумно поведение.

Усъмнихте се в сигурността на немското хранилище - ок. ... За какви сертификати на Емголдекс говорите? ... Щом смятате, че магазинът ще ви изпрати фалшиво злато - не пазарувайте от там! Толкова е просто.

Кьорав(а) ли си??? Къде съм казал, че се съмнявам в Емголдекс? Отговор: Никъде.

Ако смятате да използвате закупеното злато с цел по-нататъшна продажба (бизнес) - логично е то да не е напускало хранилището - в цената на покупката влиза и цената на съхранението му (а тя е много по-изгодна, в сравнение с това, което ще Ви поиска което и да е хранилище, тъй като сте клиент на дребно).

Ето тук се крие същността на целия ми въпрос. Фирмата Емголдекс въпреки, че предлага напълно качествен продукт (истинско, а не фалшиво злато) въвежда лоши търговски практики. Потребителите трябва да са наясно с това. Трябва да са наясно, че личното получаване на златото крие огромни рискове (от злоупотреби с получаване на фалшива стока). Трябва да са наясно, че ако искат инвестиционно злато, което да не се подчинява на германските закони, то определено би трябвало да имат право да го прехвърлят от хранилище в хранилище (а не вкъщи). Трябва и да са информирани как могат да осъществят последното.

Съмнявате се в куриерските служби на Германия (все едно са "Бай Пешо Ltd" от Горно Нанадолнище) -ок.

Естествено е, че е нормално да се съмнявам. Куриерска фирма за писма ще ми пренася злато и то не какво да е, а инвестиционно! Хранилище, което не може да организира лично доставянето на златото - определено не е най-препоръчителната търговска практика.

А това пък е върха на "сладоледа" в логическото мислене. Нали сам казахте "кое хранилище ще приеме без да заплатите надлежната проверка", а сега лично аз като приемам златото е достатъчно да хвърля един поглед на сертификатите и знаците по опаковката! Нещо логиката ви куца в цялостна степен.

Не да се съмняваме във всеки онлайн магазин, а да знаем, че инвестициите в злато са област, която е твърде по-различна от покупката на четка за зъби. Ако си прехвърлиш златото в друго хранилище в друга държава, тогава може да се окаже, че това прехвърляне ще ви доведе до нови бизнес възможности.
Но Емголдекс не искат такива потребители! Явно иска само благодарение на чудодейната дума злато да накара съвсем случайни хора да се превърнат в потребители на злато, без последните доре да са наясно какво означава думата "инвестиция".
pesho

Мнениеот gti » Вто Авг 27, 2013 2:13 pm

За съжаление, действително нарушихме добрия тон.
Разбирам интереса Ви да можете да прехвърлите закупеното злато в друго хранилище, но опасявам се въпросът Ви не е поставен където трябва:
Ние сме най-обикновени клиенти, които рекламираме възможността с този маркетинг да се печели и то сериозно: възможност за многократни поръчки, ликвидност (възможност за забавена или незабавна продажба на закупеното злато на вътрешната борса на магазина), възможност за получаване на пасивни доходи (по Лидерската програма), изчистен маркетинг без „изпреварвания“ (като при класическия MLM).
Т.е. ние НЕ обсъждаме Съглашението, Правилата на фирмата!
А Вие се опитвате точно това да правите: правилното място на поставените от Вас въпроси е в самата фирма – на сайта на магазина има e-mail. Изпратете си въпросите и съм абсолютно сигурен, че ще Ви отговорят.
И все пак ще се опитам да Ви отговоря (пак казвам: без да съм оторизиран за това).
Поръчката е ЛИЧНА (разбира се, участниците могат да са и юридически лица)!
Изисква се ВЕРИФИКАЦИЯ, преди получаването на стоката/или паричния еквивалент.
Така че: ако Вие можете да докажете, че притежавате личен сейф (клетка) в друго лицензирано хранилище, няма да има проблеми при прехвърлянето от едното в другото хранилище. Условията и заплащането, обаче задължително ще трябва да уговорите с фирмата – в един форум няма как да стане това.
И накрая: фирмата не залага на „чудодейната дума“: „злато“.
Клиентите й са достатъчно съвременни и интелигентни хора, за да се хващат за думата.
Ще спомена само, че има десетки банкови служители, които заработват заедно с нас. Има дори професори, летци, преподаватели, лекари и т.н.
Сред клиентите беше дори един евродепутат... който направи конкурентен магазин, с абсолютно същите суми на предплащане, а маркетингът му беше изкопиран едно-към-едно.
Това, което лично мен ме привлече беше липсата на многократни заплащания, както и такси за покриване на ниво (или както го наричат) като в други MLM фирми..
Второто: именно възможността веднага да продадеш стоката и отново да направиш следващата: т.е. многократността на поръчките.
Виждал съм сайтове за подобно колективно пазаруване, в които можеш да закупиш по този начин бяла техника... та дори автомобил.
Но: там няма бизнес. Ще купя телевизор/хладилник/климатик веднъж.
А после? Ще участвам пак и ще си продам обратно на магазина колата? Нещо не се връзва.
Докато тук самата стока се закупува с цел продажбата й – това е същността на инвестиционното злато!
Така че мен ме привлече не някаква фамозна чудодейна дума, а възможност за бизнес от рода на борсовия агент, без да се налага да уча занаята дълго (и скъпоструващо).
Трето: ясните правила, по които след Бонусната поръчка, можеш да получаваш пасивни доходи за всеки доведен клиент в списъка, който изграждаш заедно с партньорите в структурата си.

Горе-долу по същия начин стои отговоръти за агенцията, по която ще пристигне стоката у вас.
Над 240 хил. клиенти нямат проблеми с това.
В yutube има изложени десетки клипове как хората получават пакетите със стоката.
И отново: тази агенция е назована просто защото имат договорни взаимоотношения с нея, а и защото всички я знаят, а в Германия се е превърнала в синоним на „пощи“.
Няма никакъв проблем сами да изберете по кой доставчик да получите стоката си.
И без това клиентът сам заплаща доставката.
Условията, обаче, отново ще трябва да уговорите с фирмата!
Повечето участници обаче (както и самият аз) избират получаването паричния еквивалент на личната си банкова сметка.
gti

Мнениеот Boyan » Вто Ное 12, 2013 8:04 pm

Най-голямата група на Emgoldex в България организира презентации в Пловдив, всяка сряда от 19:00 часа, Рилон център, ет.5. Всички са поканени.
Boyan

Предишна

Назад към Други компании