Първият и единствен МЛМ форум в България се продава! Изпращайте своите оферти на zaekyt7@gmail.com

Хобита

Тук ще обсъждаме света извън МЛМ, бизнеса и работата.

Хобита

Мнениеот deni_da » Чет Сеп 09, 2010 9:01 pm

Мисля, че е добре да пишем и за нещата, които не правим за пари.
Моята голяма, луда любов е фотографията. Не че съм добра, дори не съм близо до любител, но мечтата ми е да се занимавам с фотография.

Освен това съвсем наскоро преди няколко дни установих не без удоволствие, че страшно ми харесва да се занимавам с отглеждане на цветя. Не следвам никакви правила за пресаждане, разсаждане, торене и т.н., но ми доставя страхотна радост всяко ново листче или цветче;))

Разкажете за вашите любими неща.
deni_da

Re: Хобита

Мнениеот admin » Чет Сеп 09, 2010 9:22 pm

Аз играя шах, което преди време ми беше и професия, но вече не остава време. Освен това различни спортове, туризъм по планините, всякакви социални дейности, които водят до нови приятели :)
В България стартира нова MLM компания, бъдете на линия за появата на Free MLM!
admin
Site Admin

Мнениеот TomislavPetkov » Съб Сеп 11, 2010 8:01 pm

Аз съм любител на силовите спортове, на шахмата и бойните изкуства. Занимавам се любителски, но са ми голяма страст. Също така обичам животните и през живота си съм имал много любимци от различни видове. За повече инфо мога да разказвам за колекциите си от тропически животни преди време или за моето коте, на което съм посветил цялото си внимание в момента.
TomislavPetkov

Мнениеот adlena » Съб Авг 03, 2013 7:27 am

Обичам градинарство и четене книга, в свободното си време водните растения и да чете книги по градинарство, както и
adlena

Мнениеот pesho » Вто Авг 06, 2013 1:30 pm

Моето хоби е туризмът. Обаче не бих рискувал да го практикувам сам, а и напоследък не намирам хора, които да навия. Така че не съм го практикувал отдавна.
pesho

Мнениеот deyan1 » Пет Юни 12, 2015 7:44 am

Моето хоби е пътуването:) много обичам пътешествията, особено сега през лятото...към морето най- вече:)
deyan1

Назад към Други неща