Първият и единствен МЛМ форум в България се продава! Изпращайте своите оферти на zaekyt7@gmail.com

Моята история с ЛР

Моята история с ЛР

Мнениеот deni_da » Чет Сеп 09, 2010 5:25 pm

Здравейте,
За да започнем да изпълваме темите в този форум, реших да се престраша и да споделя своя опит с млм компаниите и тази, която ме спечели на своя страна.

Сега сме 09.09.2010. Аз използвам продуктите им вече година и половина, ако не и повече. Първо ги купувах от мой приятел фотограф, който се беше регистрирал. Смея да твърдя, че първите ми поръчки бяха с единствената цел да му помогна, защото гонеше някакви нива, точки и т.н. (Тогава дори не ме интересуваше...)
Учудена бях, когато всъщност продуктите ми понесоха добре и ми беше приятно да ги използвам...
Тази година април месец мой клиент (занимавам се с изработката на сайтове и електронни магазини) на пожар ми звънна, че трябва да говорим за много добър начин за правене на бизнес и дали може да се видим.
Както казах, с този човек сме имали професионални отношения, и отивайки на срещата, си мислех, че ще си говорим за сайтове, онлайн магазини, рекламни материали и кампании... И дори останах разочарована, когато започна да ми говори за кремчета и парфюмчета, бизнес, доходи и т.н.
Колкото обаче и да не вярвах тогава в идеите на МЛМ, се сетих, че ми трябват кремчета за лице и освен това се впечатлих от геловете алое за пиене.
Бях чела толкова много за едва ли не панацейните качества на това растение, че направих връзката, че може да ми помогне. (Още една вметка - февруари месец същата година ми се беше наложила малка (Слава Богу!) операцийка, а и постоянно ме събаряха вируси, грипове и т.н. ).
Позицията ми тогава беше "Дай си ми кремчетата, щом са толкова качествени, и не ми пълни главата с глупости - аз тези ги знам..." Та, така регистрирах се с идеята да използвам 30% отстъпка... За собствена мулти левъл корпорация в онзи момент дори не се замислях... Месеци след това (в края на юли) се срещнах с един от сътрудниците, който е по-напред в системата им и тъй като след срещата останах с много добри впечатления, проучих внимателно и реших да пробвам. Честно казано, никога не съм си мислела, че точно аз ще се занимавам с мулти левъл...
Вече един месец съм активен сътрудник и не мога да кажа, че съм забогатяла, но поне не ми е навредило. Запознах се с много нови хора, социалният ми живот е на пълни обороти, имам приходи и ... ще разказвам какво ще се случи по-нататък.

Моят съвет е да опитвате - без значение за коя компания става въпрос. Никога не се знае, кога и откъде ще изскочи зайчето:)
deni_da

Re: Моята история с ЛР

Мнениеот vfl » Нед Фев 13, 2011 8:27 am

deni_da написа:Здравейте,
За да започнем да изпълваме темите в този форум, реших да се престраша и да споделя своя опит с млм компаниите и тази, която ме спечели на своя страна.

Сега сме 09.09.2010. Аз използвам продуктите им вече година и половина, ако не и повече. Първо ги купувах от мой приятел фотограф, който се беше регистрирал. Смея да твърдя, че първите ми поръчки бяха с единствената цел да му помогна, защото гонеше някакви нива, точки и т.н. (Тогава дори не ме интересуваше...)
Учудена бях, когато всъщност продуктите ми понесоха добре и ми беше приятно да ги използвам...
Тази година април месец мой клиент (занимавам се с изработката на сайтове и електронни магазини) на пожар ми звънна, че трябва да говорим за много добър начин за правене на бизнес и дали може да се видим.
Както казах, с този човек сме имали професионални отношения, и отивайки на срещата, си мислех, че ще си говорим за сайтове, онлайн магазини, рекламни материали и кампании... И дори останах разочарована, когато започна да ми говори за кремчета и парфюмчета, бизнес, доходи и т.н.
Колкото обаче и да не вярвах тогава в идеите на МЛМ, се сетих, че ми трябват кремчета за лице и освен това се впечатлих от геловете алое за пиене.
Бях чела толкова много за едва ли не панацейните качества на това растение, че направих връзката, че може да ми помогне. (Още една вметка - февруари месец същата година ми се беше наложила малка (Слава Богу!) операцийка, а и постоянно ме събаряха вируси, грипове и т.н. ).
Позицията ми тогава беше "Дай си ми кремчетата, щом са толкова качествени, и не ми пълни главата с глупости - аз тези ги знам..." Та, така регистрирах се с идеята да използвам 30% отстъпка... За собствена мулти левъл корпорация в онзи момент дори не се замислях... Месеци след това (в края на юли) се срещнах с един от сътрудниците, който е по-напред в системата им и тъй като след срещата останах с много добри впечатления, проучих внимателно и реших да пробвам. Честно казано, никога не съм си мислела, че точно аз ще се занимавам с мулти левъл...
Вече един месец съм активен сътрудник и не мога да кажа, че съм забогатяла, но поне не ми е навредило. Запознах се с много нови хора, социалният ми живот е на пълни обороти, имам приходи и ... ще разказвам какво ще се случи по-нататък.

Моят съвет е да опитвате - без значение за коя компания става въпрос. Никога не се знае, кога и откъде ще изскочи зайчето:)

Здравейте,
от скоро съм сътрудник в ЛР, използвам всичките продукти които съм си поръчал и съм доста доволен. Организацията в която съм е доста голяма всяка седмица има обучения, семинари, отворени срещи хората в екипа са доста добри в това което се занимават , винаги мога да разчитам на тях когато ми се налага да правя срещи. Препоръчвам е на хората които още не са сътрудници, когато чуят за компанията да не си мислят за пирамиди и фараони (редовно ми се случва някой да ми каже , че това е пирамида( може би проблемат им е невероятния маркетингов план на компанията с всички бонуси защото просто звучи невероятно ).. но хората не са виновни че не са наясно с МЛМ) , това че има доста такива хора не би трябвало да кара хорато които се занимават с МЛМ да се отказват. Успех :)
vfl

Мнениеот admin » Чет Фев 17, 2011 9:36 pm

Основен проблем с LR е липсата на свобода за развитие в Интернет :) За съжаление има само една голяма компания, която дава на дистрибуторите (или поне показва такива признаци засега) истинска свобода, а не само на думи...
В България стартира нова MLM компания, бъдете на линия за появата на Free MLM!
admin
Site Admin

Мнениеот vfl » Пон Фев 21, 2011 7:55 pm

admin написа:Основен проблем с LR е липсата на свобода за развитие в Интернет :) За съжаление има само една голяма компания, която дава на дистрибуторите (или поне показва такива признаци засега) истинска свобода, а не само на думи...

Всеки сам избира, аз лично предпочитам да се срещам и запознавам с нови хора отколкото да разчитам на интернет форуми и т.н... не мисля че това е проблем камоли основен, добрата мрежа не се развива в интернет а на срещи, семинари, обучения и т.н. :) Продуктите на LR имат сертификат от IASC (http://iasc.org/complete.html) ,Международния Научен Съвет на Алое.Това е независим институт,седалището на който е в Тексас. Имат сертификат от институт Fresenius (http://www.qualityseal.de/en/our_qualit ... ndex.shtml) института има история от 155 години през които е дал около 180 сертификата за качество, през миналата година са дадени 25 сертификата на продукти от целия свят, 2 от които са на LR. Института Dermatest (http://www.dermatest.de/) дава на продуктите на LR Health & Beauty Systems отлична оценка за тяхната поносимост от кожата.Това е институт,който извършва проучвания,свързани с фармацевтичните и козметичните продукти повече от 25г Относно компанията за която говориш .. не съм на мнението за сега, че е голяма.. може би за в бъдеще ще се разрастне все пак е нова. При LR ми харесва когато влезна в зала в която се провежда обучение примерно и видя всичките партньори усмихнати и весели няма ги онези умислени лица и т.н. Иначе успех с новата компания дано успеете да развиете добра мрежа :)

P.S. В LR също е разрешено да развиваш мрежа по интернет, единственото което не е разрешено е да няма подвеждаща информация в нея. С което се цели зачитане правата и законните интереси на трети лица.
vfl

Мнениеот admin » Сря Фев 23, 2011 9:15 pm

Не можеш да регистрираш дистрибутори онлайн в LR, така че е съмнително развиването на мрежата така. А това значи, че аз в NWA си развивам мрежата не само в България, но и в целия свят, докато LR дистрибуторът е вързан към неговата държава и дори обикновено град.
admin
Site Admin

Мнениеот mishell07 » Пет Апр 08, 2011 7:06 am

Здравейте на всички!Искам да ви кажа,че много от хората тук не са наясно с начина на работа в LR,ако имате въпроси може да се обърнете към мен на тел 0899333253.А относно коментара,че във LR сме вързани към съответния град в който живеем и че неможем да си прехварлим мрежата извън страната,ТОВА СА ГЛУПОСТИ!!!!
mishell07

Мнениеот admin » Пет Апр 08, 2011 7:21 am

Добре, обясни ми как са глупости, като няма онлайн регистрация в LR :)
admin
Site Admin

Мнениеот deni_da » Вто Апр 12, 2011 12:57 pm

Само да се включа и аз в тази тема за ЛР.
Вече окончателно спрях да използвам продуктите на ЛР (не, защото не ги харесвам, а просто свършиха и вместо пак за заредя от ЛР, си ги купих почти същите от NWA, на по-сносни цени и на всичкото отгоре имам бонус за тях от първото левче).
LR не е гъвкава компания и това е много видно. За някои хора работи чудесно, за други не - всеки сам избира.
В 21 век сме - няма как да минем без Интернет. МЛМ не прави изключение.
А в ЛР са толкова много ограниченията за това... не може в сайта ти да имаш маериали на ЛР, снимки от каталозите на ЛР, в домейна си да имаш ЛР...

Доста бързо се преориентирах към NWA и за мен това е правилното решение.
За повече информация: http://www.nwadistributor.com
deni_da

Мнениеот Shusha_Musha » Сря Юни 29, 2011 5:31 pm

Уважаема deni_da ,
явно и от новата компания си се преориентирала явно, предвид че постовете ти липсват от май. Липсва ми забавно четиво.
Очаквам скоро да избухнеш в следващата нова
Shusha_Musha

Мнениеот admin » Сря Окт 05, 2011 9:03 pm

Днес някакъв тип от LR ми написа обиден коментар във Fаcebook фен страницата на Free MLM. Супер зле са някои от хората там, никакъв етикет не се спазва :)
admin
Site Admin

Следваща

Назад към LR